Kola bağımlısı genç şoke ediyor! Günde 5 litre kola ve 50 lira yevmiye ile çalışıyor...

Diyarbakır'da yaşayan 23 yaşındaki Volkan Egrik, kola bağımlılığıyla herkesi şoke ediyor. Günde 5 litre kola ve 50 lira yevmiye karşılığında bir kıraathanede çalışan Volkan Egrik, "Kahvaltıda bile kola içiyorum. İçmezsem yerimde duramıyorum" ifadelerinde bulundu.

Yayınlanma Tarihi: 10.09.2020 10:48
Değiştirme Tarihi: 10.09.2020 10:48
Kola bağımlısı genç şoke ediyor! Günde 5 litre kola ve 50 lira yevmiye ile çalışıyor...

Diyarbakır Merkez Yenişehir ilçesinde yaşanan olay herkesi adeta şoke ediyor. Bir kıraathanede çalışan Volkan Egrik, kıraathanede işverenle yaptığı anlaşmayla günlük 50 lira yevmiye ve 5 litre kola karşılığında çalışıyor.

'İÇMEZSEM YERİMDE DURAMIYORUM'

Kolayı çok sevdiğini söyleyen Egrik, "Kola içmeden çalışamam. Kahvaltı da bile kola olmazsa kahvaltı yapamam. İçmezsem yerimde duramam, mutlaka içmem gerekiyor. Hiç rahatsız olmuyorum. Küçüklükten bu yana içiyorum. Her gün düzenli olarak içerim. Şimdiye kadar herhangi bir rahatsızlık duymadım" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

'KOLA İÇMEDİĞİ ZAMAN BAŞIM AĞRIYOR DİYOR'

Kıraathane sahibi Ahmet Özden ise Volkan'ın pazarlık yaparak işe başladığını ifade ederek, kola içmediği zaman şikayetlerde bulunduğunu söyledi. Özden, "Kolasını içip sonra iş başı yapıyor. 3 yıldır burada çalışıyor. Kola içmediği zaman 'Başım ağrıyor' diyor. Kola içmekten tutamıyoruz onu. Yardımcı olmak istedik. Ama kendisi kolayı çok seviyor. 'Kola içtiğimde ben rahat hissediyorum kendimi' diyor" diye konuştu.

DHA