Kocaeli'nin Körfez ilçesinde şoke eden olay! 6 metre yüksekten yola atladı...

Kocaeli'nin Körfez ilçesinde şoke eden olay! 6 metre yüksekten yola atladı...
Yayınlanma Tarihi: 09.01.2020 11:38 | Değiştirme Tarihi: 09.01.2020 11:38

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde yakınlarıyla birlikte yürüyen U.G. adlı erkek, bir anda köprülü kavşakta korkulukları aşıp, D-100 karayoluna atlayarak intihara kalkıştı. Ağır yaralanan U.G., hastanede tedaviye alındı.

Olay, saat 13.00 sıralarında, D-100 karayolu Yeni Yalı Mahallesi mevkiinde meydana geldi. Yakınlarıyla birlikte yürüyen U.G. bir anda köprülü kavşağa doğru koşarak korkulukları aşıp, yaklaşık 6 metre yükseklikten yola atladı. Bu sırada yoldan geçen araçlar, yerde kanlar içinde kalan U.G.'ye çarpmamak için durdu. İhbar üzerine bölgeye 112 Acil ve polis ekipleri geldi. Başının üzerine düşen U.G., ilk müdahalesi olay yerinde yapıldıktan sonra Derince Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırdı. Bu sırada şoka giren U.G.’nin yanında kadın, polisler tarafından sakinleştirildi.

Ameliyata alınan U.G.'nin sağlık durumunun ciddiyetini koruduğu belirtti.

HASTANEYE GİDERKEN KÖPRÜDEN ATLADI

Kocaeli’nin Körfez ilçesinde köprülü kavşaktan yola atlayan Ufuk G. (34) kaldırıldığı hastanede yaşamını yitirdi. İddiaya göre, psikolojik sorunları olan Ufuk G.'nin ablası ve eniştesi tarafından hastaneye götürüldüğü sırada kavşakta duran araçtan inerek köprüden aşağı atladığı belirtildi. Olayla ilgili soruşturma devam ediyor.