Kocaeli'nde şoke eden dakikalar! Taksici doğum yapan kadını aracından attı

Kocaeli'nin Çayırova ilçesinde takside seyahat eden hamile kadın bir anda sancılandı ve doğum yapmaya başladı. Bunun üzerine taksi şöförü kadını aracından attı. Hamile kadın bebeğini sokak ortasında doğurmak zorunda kaldı. Ambulansla hastaneye kaldırılan kadın ve bebeğinin durumunun iyi olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 28.05.2020 17:44
Değiştirme Tarihi: 28.05.2020 17:44
Kocaeli'nde şoke eden dakikalar! Taksici doğum yapan kadını aracından attı

Kocaeli'de bugün yaşanan bir olay herkesi adeta hayrete düşürdü. Takside yolculuk eden hamile kadın bir anda sancılanarak doğum yapmaya başladı. Bunun üzerine taksici kadını aracından indirdi ve sokağa bıraktı. Hamile kadın bebeğini sokak ortasında doğurmak zorunda kalırken, taksi şöförü gözaltına alındı.

Ambulansla hastaneye kaldırılan kadın ve çocuğunun durumunun iyi olduğu öğrenildi.

TAKSİ ŞOFÖRÜ GÖZALTINA ALINDI

Balkonlarından olayı gören komşular tarafından çekilen görüntülerin sosyal medyada yayınlanmasının ardından görüntüleri ihbar kabul eden Çayırova İlçe Emniyet Müdürlüğü, bugün sabah saatlerinde taksi şoförü M.B.'yi gözaltına aldı. Emniyetteki ifadesinde kadının kanlar içerisinde olmasından korktuğu için aileyi arabaya almak istemediğini söylediği öğrenilen M.B., emniyetteki işlemlerinin tamamlanmasının ardından adliyeye sevk edildi.