Kızım 23. bölüm fragmanında Demir tedavi için para bulabilecek mi?

Yayınlanma Tarihi: 14.03.2019 15:34 | Değiştirme Tarihi: 14.03.2019 15:34

Kızım dizisi yayınlanan 23. bölüm fragmanıyla izleyicilerine dramatik dakikalar yaşatmaya devam edecek. Tv8 ekranlarının ilgiyle takip edilen Kızım dizisinin yeni bölümünde Demir Öykü’nün tedavisi için gereken parayı bulmaya çalışacak. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm tanıtımı.

Kızım dizisi ekranlara gelen yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine nefes kesen anlar yaşatacağının sinyallerini verdi. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde Öykü'nün yaşadığı hafıza kaybı sonrasında Zeynep harekete geçiyor ve planlarını hazırlıyor. İşte, Kızım dizisinin yeni bölüm tanıtımı.

KIZIM 23. BÖLÜM ÖZETİ
Demir Öykü’nün tedavisi için gereken parayı bulmaya çalışırken Zeynep ve Cemal de kurdukları planı uygulamaya koyarlar. Öykü’nün ilerleyen hastalığı yüzünden hafızasını kaybetmesini kullanarak onu almaya gelen Zeynep başarılı olabilecek midir? Hala hiçbir şeyi hatırlamayan Öykü Zeynep’in yalanlarına inanacak mıdır? Kızını korumaya çalışan Demir Zeynep’e nasıl engel olacak?

Candan, Cemal’in gösterdiği rapor sonrası Öykü’nün babası olduğu bilgisini Demir’den saklamaya ne kadar devam edebilecek? Bu durumu öğrenen Uğur Cemal’le yüzleştiğinde ne yapacak?

Bütün bunlar yaşanırken, nihayet Öykü’nün hafızası geri gelecek mi?