Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kıvanç ve Azra'nın Kahvaltı Keyfi!

Kıvanç ve Azra'nın Kahvaltı Keyfi!

"Kuzey Güney" dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Azra Akın, önceki gün Rumelihisarı'nda kahvaltı keyfi yaptı.

22.11.2012 15:41

"Kuzey Güney" dizisinin yakışıklı oyuncusu Kıvanç Tatlıtuğ ile sevgilisi Azra Akın, önceki gün Rumelihisarı'nda kahvaltı keyfi yaptı. İstanbul boğazının eşsiz manzarası karşısında hayli neşeli ve mutlu oldukları gözlenen ikilinin, aşklarını dolu dizgin yaşadıkları gözlerden kaçmadı.

Haber ile ilgili metin girin!.Çıkışta basın mensuplarının sorularını yanıtlayan Tatlıtuğ, geçtiğimiz günlerde Arap basınında çıkan sevgilisi Azra Akın ile evlendikleri yönündeki haberler ile ilgili olarak "Bu haberleri yapanlar münasebetsizlerdir" diyerek sitemde bulundu. Kenan İmirzalioğlu ile gece gezmesinde çekilen fotoğrafları için de "Kenan ağabey ile sıkı bir dostluğumuz var. Rekabet söz konusu olamaz" derken İmirzalioğlu'nun oynadığı "Karadayı" dizisinide ilgiyle takip ettiğini dile getirdi. Haber ile ilgili metin girin!."Kuzey Güney" dizisinin sezon sonu bitecek olmasından dolayı, gelecek sene hiçbir proje de yer almayacağı konuşulan oyuncu "Evet seneye hiçbir dizide yer almayacağım. Yalnız sinema filmi çekebilirim" dedi. Haber ile ilgili metin girin!.Haber ile ilgili metin girin!.
Yorumlar | 0
üye profil