Kışın güzelliklerinizde yerinizi ayırtın...

Kışın güzelliklerinizde yerinizi ayırtın...
Yayınlanma Tarihi: 29.01.2019 17:30 | Değiştirme Tarihi: 29.01.2019 17:36

Doğanın huzur içindeki yansıması NG Sapanca Wellness & Convention, kış aylarına kendinizi yenileyerek girmeniz için sizi benzersiz bir deneyime davet ediyor…

Yeşilin her tonuyla çevrelenen benzersiz konumu, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla tatil tutkunlarının vazgeçilmez adresi NG Sapanca, kış aylarının soğukluğunu sıcacık atmosferi ve Aliva SPA deneyimiyle unutturuyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Soğuk kış günlerinde de görsel bir şölen sunan NG Sapanca, misafirlerine huzurun kapısını aralıyor.  Ormanla iç içe olan konumuyla, doğanın bize sunduğu güzelliklerin içinde kaybolmanızı sağlayan NG Sapanca, İstanbul'a yakın lokasyonuyla şehrin gürültüsünden ve stresinden uzaklaşmak isteyenler için en doğru adres oluyor.

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Ormanda romantik yürüyüş yapabileceğiniz, okçuluk eğitimi alabileceğiniz, odanızda orman, doğa manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da değişik masajlar ve kapalı havuzla yenileneceğiniz ve Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca,  ideal bir tatil için sizleri bekliyor.  

 

Haber ile ilgili metin girin!.

 

Dünyanın en prestijli lüks segment otellerinin değerlendirildiği ‘World Luxury Spa Awards tarafından 2015’ten beri 'Dünyanın En Lüks Destinasyon Spa’sı’ ve ‘Dünyanın En Lüks Doğa Oteli’ ödüllerine layık görülen NG Sapanca, spasıyla ve birbirinden rahatlatıcı masajlarıyla ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirerek yenilenmenizi sağlıyor.

http://nghotels.com.tr

info@nghotels.com.tr

NG Sapanca:(0264) 242 5600