Kışın en sıcak hali NG Hotels'de

Kışın en sıcak hali NG Hotels'de
Yayınlanma Tarihi: 15.01.2019 09:54 | Değiştirme Tarihi: 15.01.2019 09:59

Doğanın huzur içindeki  yansıması NG Sapanca ve termal tatili lüksle bütünleştiren NG Afyon bu kış da seyahat tutkunlarının en ideal adreslerinden olacak…

Yeşilin her tonuyla çevrelenen, sağlık ve iyi yaşam alanındaki uzmanlığıyla NG Sapanca ve misafirlerini şifalı sulardan gelen sağlık ve güzellik konseptiyle ağırlayan NG Afyon, kışın dinlenmek ve arınmak isteyen misafirlerine unutulmaz bir kış tatili sunuyor. 

Haber ile ilgili metin girin!.

Kış aylarının soğukluğunu sıcacık atmosferi ve Aliva SPA deneyimiyle unutturan NG Sapanca, misafirlerini sıra dışı bir hizmet kalitesiyle buluşturuyor. Ormanla iç içe olan konumuyla doğanın bize sunduğu güzelliklerin içinde kaybolmanızı sağlayan NG Sapanca aynı zamanda seyahat tutkunlarının vazgeçilmez adresi oluyor. 

Ormanda yürüyüş ve açık hava aktiviteleriyle kışın tadını çıkarırken,  odanızda orman manzarasına karşı keyifle kitabınızı okuyabileceğiniz, Aliva Spa’da farklı masajlar ve kapalı havuzla yenileneceğiniz, Orman Terapisi’yle ruhunuzu ve bedeninizi dinlendirebileceğiniz NG Sapanca,  ideal bir tatil arayanların vazgeçilmez seçenekleri arasında yerini alıyor.  

Haber ile ilgili metin girin!.

Termalden gelen güzellik… 

Hiçbir katkı uygulanmadan, ısısı uygun şartlarda sunulan kapalı termal havuzlarıyla NG Afyon, stresten uzaklaşmak ve bedenini dinlendirmek isteyenleri bekliyor.  

NG Afyon'daki termal havuzlar bedenen ve ruhen rahatlamanın yanı sıra, cildi sıkılaştırarak, yenilenmesini, güzelleşmesini sağlıyor. Bu özel termal su ayrıca; romatizmal hastalıklar, kas iskelet sistemi rahatsızlıkları, cilt hastalıkları, sinir sistemi rahatsızlıkları, metabolizma ve hormonal dengesizliklerde önemli faydalar sağlıyor.  Termal konseptini yüksek hizmet kalitesiyle bütünleştiren NG Afyon ayrıca; aşırı yorgunluk, bitkinlik ve tükenmişlik şikâyetiyle gelen misafirlerine, zindelik, yenilenme, ruhsal ve fiziksel rahatlık sağlayan sıra dışı bir deneyim sunuyor.

http://nghotels.com.tr/
info@nghotels.com.tr
NG Sapanca:(0264) 242 5600
NG Afyon: (0272) 220 2222
 

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.