Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kimse yerinde duramadı!

Yetenek Sizsiniz Türkiye finalinde sahneye çıkan Grup Kaşıks Junior, performansları ile herkesi etkiledi. Stüdyoda herkes müzikle birlikte oynadı...

29.09.2016 15:55

Yetenek Sizsiniz Türkiye final bölümü ile TV8 ekranlarına geldi. Finalde sahneye çıkan Grup Kaşıks Junior performansları ile herkesi oynattı. Kaşık oyunu ile beğeni toplayan grup farklı müziklerle izleyenlere keyif dolu anlar yaşattı. Grup seyircilerden yüzde 79 oranında olumlu oy aldı.

Yetenek Sizsiniz Türkiye 2016 şampiyonu
Jüri oylamasının ardından ikinci tura çıkmaya hak kazanan yarışmacılar seyirci oyları ile kendilerini finale taşıdı. Final bölümünde seyirci oyları ile SMS oylamasına kalmaya çalışan gruplar birbirinden iddialı performansları ile izleyenleri ekrana kilitledi. Ali Taran, Eser Yenenler ve Seda Bakan'ın jüri koltuğunda oturduğu Yetenek Sizsiniz Türkiye'de SMS oylaması sonucunda birinci olan ise Hayatın Ritmini Yakala isimli grup oldu.

Yüzde 86 ile SMS oylamasına çıktılar...
Yetenek Sizsiniz Türkiye'nin son şampiyonu Hayatın Ritmini Yakala, büyük finalinde gösterdiği performans ile stüdyodaki seyirciden %86 olumlu yönde oy aldı. Bu sonuçla SMS oylamasına kalan grup, SMS oylamasıyla aldıkları destekle şampiyon oldu.

Yorumlar | 0
üye profil