Kim'senin bilmediği fotoğraf!

Kim'senin bilmediği fotoğraf!
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 10:26 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 15:19

Kim Kardashian perşembe günü, eski dönemlerde katıldığı bir fotoğraf çekiminin kulisinden öyle bir fotoğraf paylaştı ki...Acunn.Com Dış Haber

Kim Kardashian perşembe günü, eski dönemlerde katıldığı bir fotoğraf çekiminin kulisinden öyle bir fotoğraf paylaştı ki...

Üzerinde sadece deri bir ceket, uzun botları ve seksi bir iç çamaşırı olan Kim Kardashian beğeni topladı.

Dünyaca ünlü televizyon yıldızı genellikle kulis fotoğraflarını payşamazken, bu kareyi sosyal medya hesabından yayınlaması şaşkınlık yarattı

Haber ile ilgili metin girin!.

33 yaşındaki Kim Kardashian'ın bu fotoğrafının 2011 yılındaki takvim çekimleri için poz vermeye hazırlandığı sırada çekildiği düşünülüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Türkiye'den iki ilçeye büyük onur!

Bitlis Valiliği, İtalya'nın Greve in Chianti kentinde gerçekleştirilen Uluslararası Cittaslow İcra Kurulu Toplantısı'nda, Bitlis'in Ahlat ile Muğla'nın Köyceğiz ilçelerinin, "sakin şehir" üyeliğinin kabul edildiğini duyurdu.

Bu tuzağa dikkat! Karşınıza çıkarsa sakın tıklamayın

Emniyet yetkilileri, sosyal medya sitelerinde banka ismi ve logolarını taklit ederek sahte sitelere yönlendirdikleri kullanıcıların hesap bilgilerini çalıp dolandırıcılık yapan kişilere karşı dikkatli olunması yönünde uyarıda bulundu. 

e-Devlet üzerinden 5 yeni hizmet daha

Resmi işlemlerin neredeyse tamamının tek bir tıkla halledebileceği alan haline gelen e-Devlet, 5 yeni işlemi daha hizmete sunuyor.

Aşk-ı Memnu’nun senaristlerinden Romanya’ya dava!

Yayınlandığı dönem Türkiye’de fırtınalar estiren, ardından da dünyanın pek çok ülkesinde yüksek izlenme oranlarıyla büyük başarılara imza atan Ay Yapım’ın efsane dizisi Aşk-ı Memnu’nun senaryo yazarları Ece Yörenç ve Melek Gençoğlu, Romanya’nın ünlü televizyon kanalı Antena 1’e dava açtı.