Kick boksçu Cesur Turgay'ın görüntüleri sosyal medyada infial yarattı

İzmir Torbalı'da karıştığı bir trafik kavgada 8 kişiyi tek başına dövmesiyle adını duyuran 'Şampiyon' kick boksçu Cesur Turgay, Youtube hesabından yaptığı skandal paylaşımlarla sosyal medyada eleştiri oklarının hedefi haline geldi.  Peki Cesur Turgay kimdir? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 01.08.2019 16:27
Değiştirme Tarihi: 01.08.2019 16:37

Bir televizyon kanalında yayınlanan 'Yüreğin Kadar' adlı programa katılarak adını duyuran ve ufak çaplı bir üne kavuşan Cesur Turgay'ın son icraatı büyük tepki çekti. Yeni görüntüleri infial yaratan Cesur Turgay, izleyenleri kanını dondurmayı başardı. 

Trafikte tartıştığı insanları araçlarından indirerek tekme tokat döven ve o anları kamera kaydına aldırarak, youtube kanalında paylaşan Cesur Turgay’ın kendisi için herhangi bir tehdit oluşturmayan insanlara karşı kullandığı orantısız güç büyük tepki topladı.

İnsanları dövüp video çektiren ve o anları internette paylaşan Cesur Turgay’ın son görüntüsünde yaşananlar, kan donduracak cinsten… Son paylaştığı videoda tartışmanın ardından kendisine bir şeyler anlatmaya çalışan tır şoförüne hiç beklemediği bir anda yumruk atarak yere düşüren Cesur Turgay, gelen tepkiler sonrası youtube hesabındaki tüm videoları kaldırdı.

İşin trajik tarafı insanları dövüp, videolarını çektiren ve herkesin görebileceği şekilde sosyal medya hesabından paylaşan Cesur Turgay hakkında bugüne kadar hiçbir yasal işlem yapılmadı. Turgay, gelen tepkiler nedeniyle videoları sildi ancak hala elini koluna sallayarak aramızda dolaşıyor.

Kaynak: SÖZCÜ