Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kick Boks heyecanı TV8,5'da...

TV8,5 Kick Boks'un şampiyonlar ligi olarak kabul edilen Glory turnuvasını ekranlara getiriyor. Glory fırtınasını TV8,5'da sporseverlerle buluşuyor.

10.12.2016 11:03

Kick Boks Kick Boks heyecanını canlı yayınlarla ekrana getiriyor. Glory Almanya Kick Boks Festivali TV8,5'da ekranlara geliyor. Bu akşam 21.30'da canlı yayınla TV8,5 ekranlarına gelecek olan Kick Boks festivali izleyenleri ekrana kilitleyecek.

Kick Boks’ta şampiyonlar ligi heyecanı!
Bu akşam Almanya’nın Oberhausen kentinde gerçekleşecek Glory World Serisi’nde Super Fight, Glory 36 Etabı ve Glory Collision karşılaşmaları yapılacak. Dünya Badr Hari ile Rico Verhoeven arasındaki maçı bekliyor. Her maçı olay olan Faslı Badr Hari, yıllardır beklenen geri dönüşü için imzayı attığı günden beri çok zorlu bir çalışma temposu ile bu dev çarpışmaya hazırlanıyor. Rakibi ise Glory’nin Ağır Sıklet Dünya Şampiyonu Hollandalı Rico Verhoeven. Badr Hari ve Rico Verhoeven arasındaki tarihi maç gecenin ana maçı olacak ve 175 ülkeden canlı olarak yayınlanacak.

Hemen ardından yaşayan Efsane Nieky Holzken unvan koruma maçına çıkacak. Avatar Atakan’ın sıkletinde 77 Kg’da Glory Dünya şampiyonluğunu elinde bulunduran Hollandalı süper star Nieky Holzken de “Glory Collision Çarpışma” gecesinde ringe çıkacak.

Holzken’in unvan koruma mücadelesinde rakibi Fransız yıldız Cedric Doumbe olacak.

Ayrıca Glory 36 Etabı ve Glory Super Fight serisinde gerçekleşecek turnuvalarda birbirinden yetenekli sporcular şampiyonluk için sahaya çıkacak, bu nefes kesecek mücadelelerin heyecanı canlı yayınla yine TV8,5’ta yaşanacak!

Glory Almanya Kick Boks festivali bu akşam 21.30’da canlı yayınla TV8,5’ta!

Yorumlar | 0
üye profil