Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'de...

Kerimcan Durmaz İşte Benim Stilim'de...

Kerimcan Durmaz, İşte Benim Stilim'de jüri koltuğuna oturuyor. Ekranların sevilen moda programı İşte Benim Stilim'de artık Kerimcan Durmaz da var...

Kerimcan Durmaz, TV8 ekranlarında sevenleri ile buluşuyor. Yeni sezon hazırlıklarını sürdüren İşte Benim Stilim'de Kerimcan Durmaz rüzgarı esecek. Ekranların en sevilen ve en çok takip edilen moda yarışma programı İşte Benim Stilim'in jüri koltuğuna sosyal medya fenomeni Kerimcan Durmaz katılıyor. Kerimcan Durmaz ile renklenecek olan İşte Benim Stilim çok yakında TV8 ekranlarına dönüyor.

Uzun bir aradan sonra yeniden TV8 ekranlarındaki yerini alacak olan İşte Benim Stilim, yeni sezona sürprizlerle geliyor. Birbirinden iddialı yarışmacıların stilleri ile podyumda kendilerini gösterecekleri ve stilleri ile yarışacakları İşte Benim Stilim'de jüri koltuğunda 5 isim yer alacak. Öykü Serter'in sunumu ile TV8 ekranlarına yeniden boy gösterecek olan İşte Benim Stilim'e Kemal Doğulu geri dönüyor. İşte Benim Stilim'de jüri koltuğunda Kemal Doğulu, Ivana Sert, Nur Yerlitaş, Uğurkan Erez ve Kerimcan Durmaz yer alacak.

İşte Benim Stilim ile ilgili tüm gelişmeler acunn.com ve tv8.com.tr'de...

Görüntülenme : 12260 Güncelleme Tarihi: 04/11/2016 14:30:54
Yayınlanma Tarihi: 04/11/2016 14:27:02

Haber Yorumları (2)

500
  • nazlı olca kızıl
    11 ay önce
    ya ama tanıtım fotoğraflarında neden yok Kerimcan Durmaz
  • Nezahat Köktaş
    11 ay önce
    Kadro çok güzel

Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin