Kendisinden 15 yaş küçük üvey oğluyla evlendi! İtirafı olay olmuştu...

Rusya'da yaşayan sosyal medya fenomeni Marina Balmasheva daha önce canlı yayın yaparak üvey oğluyla ilişki yaşadığını itiraf etmişti. Rus fenomen babasından boşanıp kendisinden 15 yaş küçük olan üvey oğluyla evlendi.

Yayınlanma Tarihi: 16.07.2020 18:11
Değiştirme Tarihi: 16.07.2020 18:11
Kendisinden 15 yaş küçük üvey oğluyla evlendi! İtirafı olay olmuştu...

Rusya'nın Krasnodar kentinde yaşayan 35 yaşındaki Marina Balmasheva 45 yaşındaki Alexey ile 10 yıldır evliliklerini sürdürüyordu. Fakat Rus fenomen bir gün canlı yayında yaptığı açıklamalarla herkesi adeta şoka uğratmıştı. Üvey oğluyla cinsel ilişki yaşadığını itiraf eden fenomen isim daha sonra kendisinden 15 yaş küçük olan üvey oğluyla evlenme kararı aldı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Düğün fotoğraflarını Instagram’da paylaşan Marina’nın eski eşi bu sıradışı evlilikten hiç de memnun değil.

Marina düğünden çekilmiş bir videosunu “Apar topar evlendirme dairesine geldik, yanımda tarak bile yok. Mutlu ve biraz mahcup hissediyoruz” notuyla paylaştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

Alexey’in kendisiyle ve oğluyla görüşmediğini belirten Marina “Sanırım yaptığımız şeyden pek hoşlanmadı” dedi.

Evlenen çoğu çift gibi mutluluk pozları veren Marina ve Voya birbirlerini uzun süredir tanıyor. Voya’nın üvey annesi olan Marina, eşini yedi yaşından beri tanıyor. Tartışmalı ilişkilerini sene başında açıklayan Marina Instagram sayfasında yıllar öncesinde Voya ile çekilmiş fotoğrafını paylaşmıştı. Marina’nın 22, Voya’nın ise henüz 7 yaşında olduğu fotoğraflar tepkiyle karşılandı.

Düğünü ile ilgili konuşan Marina “Evlendirme dairesinden sonra tipik düğün kostümleri giyerek, birkaç arkadaşımızın katıldığı küçük bir tören yaptık” dedi.İlk bebeğini bekleyen çift, daha büyük bir şehire taşınma planı yapıyor.