Kendini köpek zanneden kedi sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyada bir reddit kullanıcısının paylaştığı kedi herkesi şaşkına çeviriyor. Doudouisawesome adlı kullanıcı muhteşem kedisi Azmael'in kendini köpek sandığını iddia ediyor.

Yayınlanma Tarihi: 10.10.2020 12:47
Değiştirme Tarihi: 10.10.2020 12:47
Kendini köpek zanneden kedi sosyal medyayı salladı!

Sosyal medyada bir reddit kullanıcısının paylaştığı kedi hareketleri ve tavırlarıyla dikkat çekiyor. Azmael isimli kedinin kendisini köpek zannettiğini iddia eden Reddit kullanıcısı, kedinin birbirinden ilginç karelerini paylaşmaya devam ediyor.

Köpek olduğuna emin gibi görünen sevimli kedi Azmael’in fotoğrafları sosyal medyada büyük ilgi görüyor.

Kedi ve köpek fotoğrafları internet aleminin en sevdiği şeylerden biridir. Bu hikâyede ise ikisi bir arada karşımıza çıkıyor.

Reddit kullanıcısı Doudouisawesome, kızıl kedisi Azmael'in yavruyken bir araba kazasında ağır şekilde yaralandığını ve iki köpeğinin ona karşı çok koruyucu davrandığını açıklıyor: "Birkaç yaşındayken araba çarptı. Köpekler ona sahip çıktı ve birlikte büyüdüler ”diyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Doudouisawesome'ın itfaiyeci olan kocası, Azmael'i bir kan gölünün içinde buldu. "Kedinin ailesini bulmaya çalıştı ama kimse onu tanımadı, bu yüzden onu veterinere götürdük ve mucizevi bir şekilde hayatta kaldı" dedi.

“Bebekken onu bulduğumuzda aldığı yaralar nedeniyle yürüyemiyordu. Şimdi onu elimizde tuttuğumuz için çok mutluyuz, düzgün koşamıyor, ama rahat ve güzel bir hayatı var.

Haber ile ilgili metin girin!.

Üç yaşındaki Azmael'in evlat edinen köpek "ebeveynleri", Liam ve Nimue, onun üzerine titriyor.

Etiketler: kedi - Reddit - azmael