Kendi elleriyle minibüsünü yaktı! 'Geçmiş olmasın, bilerek yaktım'

İstanbul Esenyurt'ta yaşanan olayda bir kişi, kayınvalidesi ve eşinin çocuklarını görmesine izin vermediklerini iddia ederek kendi minibüsünü yaktı. İşte detaylar... 

Yayınlanma Tarihi: 09.03.2021 12:58
Değiştirme Tarihi: 09.03.2021 12:59
Kendi elleriyle minibüsünü yaktı! 'Geçmiş olmasın, bilerek yaktım'

Sabah saatlerinde Esenyurt'ta yaşanan olayda adı öğrenilemeyen bir kişi, eşi ve kayınvalidesinin çocuklarını görmesine izin vermediklerini iddia ederek minibüsünü ateşe verdi. Olay yerine gelen ekipler, yangını söndürdü.

Minibüsü ateşe veren adam, kendisine geçmiş olsun diyen itfaiye ekiplerine, "geçmiş olmasın bilerek yaktım" dedi. Kayınvalidesi ve eşinin çocuklarını görmesine engel olduklarını iddia eden adam, "6 aydır bir kere çocukların sesini duymak istedim. Sesini duyayım araba senin olsun. Kaynanam ve eşim telefonda bile sesini duyurmuyor bana. Telefon aldım onlara en azından seslerini duyayım. Gel al arabayı diyorum gelmiyor, gel sat diyorum satmıyor. Çocukların seslerini duymaya hakkım yok mu?" dedi. 

Öte yandan itfaiye görevlilerine yangını söndürdüklerinden dolayı bir borcu varsa ödeyebileceğini söyleyen adam görevlilerden bir borcu olmadığı yanıtını aldı.

(DHA)