Hayranlarına kötü haber

‘Keyifle çekilene kadar dizi yapmam’

Yayınlanma Tarihi: 10.01.2015 03:43
Değiştirme Tarihi: 10.01.2015 03:43
Hayranlarına kötü haber

Yıldız Teknik Üniversitesi İşletme Kulübü’nün ‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’nde konuşan, okulun eski mezunlarından Kenan İmirzalıoğlu, “Hatıralarının canlandığını” söylerken dizi piyasasına “Elveda” dedi.

‘Yılın Yıldızları Ödül Töreni’ önceki akşam Yıldız Teknik Üniversitesi Davutpaşa Kampüsü’nde gerçekleştirildi, 32 kategoride ödüller sahiplerini buldu. ‘Yılın En Beğenilen Dizi Oyuncusu’ ödülünü almak için sahneye çıkan Kenan İmirzalıoğlu, salondaki öğrencileri “Sevgili okuldaşlarım” diyerek selamladı. İmirzalıoğlu ödülü, 1993 matematik bölümü mezunu arkadaşları ve bütün hocaları adına aldığını belirterek şunları söyledi: “İster istemez burada hatıralar canlandı. Derslerin çok sıkı takipçisi değildim ama gerekeni de yapıyordum.” Dizi süreleriyle ilgili sıkıntılarını törende de yineleyen İmirzalıoğlu, “Keyifle çalışacağımız zamanlara geldiğimiz zaman dizi yapacağım. Yoksa artık dizi yapmayı düşünmüyorum. Sinemaya yöneleceğim” dedi.

Yılın ‘En Beğenilen Kadın Tiyatro Oyuncusu’ Demet Evgar ile ‘Erkek Tiyatro Oyuncusu’ Okan Yalabık, ödül törenine birlikte geldi. ‘Soytarım Lear’ adlı tiyatro oyununda birlikte oynayan ikili, aynı okuldan ve aynı bölümden mezun olduklarını açıkladı.