Kemal Sunal'lı reklam filmi sosyal medyanın gündemine oturdu! Kemal Sunal Ziraat Bankası reklamı izle

Sosyal medya Kemal Sunal'lı Ziraat Bankası reklamını konuşuyor. 2000 yılında hayata gözlerini yuman yüzlerce filmde ve dizide rol alan ünlü aktör Kemal Sunal bu kez, Ziraat Bankası'nın reklam filminde yeniden gündeme geldi. Peki 21 yıl önce kaybettiğimiz usta oyuncu nasıl bu reklamda gösteriebiliyor? İşte detaylar...

Yayınlanma Tarihi: 02.01.2021 13:13
Değiştirme Tarihi: 02.01.2021 14:33
Kemal Sunal'lı reklam filmi sosyal medyanın gündemine oturdu! Kemal Sunal Ziraat Bankası reklamı izle

Tosun Paşa, Şabanoğlu Şaban, Çöpçüler Kralı, Hababam Sınıfı gibi filmlerle Türk insanının gönlünde taht kuran ve bundan tam 21 yıl önce kalp krizi nedeniyle kaybettiğimiz usta oyuncu Kemal Sunal bugünlerde bir reklam filmiyle gündeme geldi. Reklam filmi kısa sürede fazlaca paylaşılarak adından epeyce söz ettirdi. İzleyiciler tarafından en fazla merak edilen konu ise rahmetli oyuncu Kemal Sunal'ın bu kadar gerçek bir suretle reklam filminde nasıl oynatılabildiği sorusu oldu.  

Haber ile ilgili metin girin!.

DEEP FAKE TEKNOLOJİSİ

Ziraat Bankası'nın 157. yılına özel yapay zeka gerçekleştirilerek hazırlanan reklam filminde Deep Fake adı verilen bu yepyeni teknoloji yardımıyla görüntüsü bulunan birin yüzü başka bir videodaki kişinin yüzünün yerine kullanabiliyor. Reklam filminde görüldüğü üzere Kemal Sunal jest ve mimikleriyle tekrardan aramızda gibi hissettiriyor. 

Geçmişte çekimler sırasında hayatını kaybeden yıldızlar için kullanılan bu teknoloji artık ortalama bir bilgisayarda da hayata geçirilebiliyor. Artık teknolojinin gelişmesiyle birlikte eski kaybettiğimiz sanatçıları tekrardan sahnelerde görmemiz mümkün olacak.

Ziraat Bankası, daha önce de Yeşilçam yıldızlarını 155. yılına özel bir reklam filmi tasarlamış ve yine bu teknolojiyle sevenleri gülümseten bir iş ortaya çıkarmıştı.

Haber ile ilgili metin girin!.

KEMAL SUNAL'LI REKLAM FİLMİNİ BU LİNKTEN İZLEYEBİLİRSİNİZ

İlgili Sayfalar: Playlist