'Bikini firmasının sahibi kör galiba'

'Bikini firmasının sahibi kör galiba'
Yayınlanma Tarihi: 06.02.2014 09:33 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 08:59

Son günlerde Miami'de sevgilisiyle tatilde olduğu için sık sık kameralara bikinili görüntülenen Kelly Brook'un kilolu olduğu yönündeki eleştriler artıyor.Acunn.Com Dış Haber

Son günlerde Miami'de sevgilisiyle tatilde olduğu için sık sık kameralara bikinili görüntülenen Kelly Brook'un kilolu olduğu yönündeki eleştriler artıyor.

Dünyanın en çekici kadınları arasında gösterilen dünyaca ünlü model Kelly Brook'un biraz kilo aldığı söyleniyor.

Öte yandan Kelly Brook'un, Miami'de bir bikini markasının çekimleri için kamera karşısına geçmesi, "bu kilolarla bikini defilesi mi olur" yorumlarının yapılmasına neden oldu.

Özellikle sosyal medya hesabından 'bikini firmasının sahibi kör galiba' şeklinde eleştriler alan Brook'un bu yorumları umursamadığı düşünülüyor.

Haber ile ilgili metin girin!.

Derme çatma dükkanda hizmete başladı! 168 yıldır sürüyor

Isparta'da 168 yıl önce derme çatma dükkanda hizmet vermeye başlayan 'Kebapçı Kadir', vazgeçilmez lezzet durakları arasında yer alıyor. 

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak? İşte vize ve final tarihleri

AÖF bahar dönemi sınavları ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, Açıköğretim Fakültesi öğrencileri tarafından merak edilmeye başladı. Anadolu Üniversites tarafından yayımlanan iş takvimiyle birlikte AÖF bahar dönemi vize ve final tarihleri belli oldu.

Altın fiyatları ne kadar oldu? 25 Mart çeyrek ve gram altın fiyatlarında son durum

Altın fiyatları sabahın erken saatleriyle birlikte yüz binlerce yatırımcı tarafından sorgulanmaya başladı. En büyük yatırım araçlarından biri olan altın, düğün mevsiminin yaklaşmasıyla birlikte yakından takip edilmeye başladı. Peki, Altın fiyatları ne kadar oldu?

Yemekteyiz Best Of yarışmacıları kimdir? 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları

Yemekteyiz'de bu haftanın yarışmacıları, sevilen yarışma programının takipçileri tarafından sorgulanmaya başladı. Her hafta büyük heyecan yaratan Yemekteyiz yarışmasında bu hafta birbirinden tanıdık isimler yer alacak. İşte 25-29 Mart Yemekteyiz yarışmacıları.