Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

Kazaya neden olan saldırgan yakalandı

İstanbul Acıbadem'de metrobüsün yoldan çıkıp araçlara çarpmasına neden olan saldırgan gözaltına alındı.

23.09.2016 11:36

Açıklama İstanbul Valiliği'nden geldi. İstanbul Valiliği yaptığı açıklamada, sabah saatlerinde yaşanan ve 11 kişinin yaralandığı metrobüs kazasına sebebiyet verdiği iddia edilen şemsiyeli saldırganın gözaltına alındığını bildirdi.

E-5 otoyolu Acıbadem mevkiinde meydana gelen kazada bir kişinin metrobüs şoförüne şemsiyeyle saldırması sonrası metrobüs yoldan çıkarak, altı aracı altına almıştı. Kazada 11 kişi yaralanırken, şemsiyeyle şoföre saldıran kişinin gözaltına alınma anı cep telefonu kamerasına yansıdı. Görüntüde iki polis memuru şahsı kollarından ve ensesinden tutarak gözaltına alıyor.

İşte korkunç kazanın görüntüsü...
İBB: Bir yolcu şoföre saldırdı
İstanbul Büyükşehir Belediyesi (İBB) Acıbadem’deki metrobüs kazasıyla ilgili açıklamada yaptı. Açıklama şöyle:

"Sabah saatlerinde Acıbadem-Kadıköy istikametinde seyir halinde olan metrobüs yolundan çıkarak karşı yöne geçerek üç otomobil bir otobüse çarptı. Kazada 11 vatandaş hafif yaralandı. Kazanın olmasıyla birlikte itfaiye ve ambulanslar 6 dakikada olay yerine intikal etti. Otobüsün vinçlerle kaldırma çalışmaları devam ediyor. Görgü tanıklarından alınan bilgilere göre bir yolcunun metrobüs şoförüne saldırdığı ve darp ettiği, kazanın bu nedenle meydana geldiği öğrenildi. Oayla ilgili soruşturma devam ediyor."

Yorumlar | 0
üye profil