Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kazanırsak Kupayı Kadıköy'de Alırız

Kazanırsak Kupayı Kadıköy'de Alırız

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde düzenlenen söyleşide yaptığı açıklamada, "Kazanırsak, kupayı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda alacağız. Talimatlara uyacağız" dedi.

10.05.2012 13:00

Galatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Ankara Üniversitesi İletişim Fakültesi'nde düzenlenen söyleşide yaptığı açıklamada, "Kazanırsak, kupayı Şükrü Saracoğlu Stadı'nda alacağız. Talimatlara uyacağız" dedi.Galasataray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, Türkiye Futbol Federasyonu'na, şampiyonluk kupasının 12 Mayıs cumartesi günü oynanacak Fenerbahçe-Galatasaray maçının ardından Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda sahibine verilmesi yönünde talepte bulunduklarını bildirdi.Aysal, basında "Şampiyonluk Kupası'nın" nerede verileceğine ilişkin haberler yer aldığının hatırlatılması üzerine, Şampiyonluk Kupası'nın kurallara göre normal olarak en son maçın oynandığı sahada alındığını anımsattı. Aysal, "Yani biz yenersek orada alırız, Fenerbahçe yenerse yine orada alır. Doğru, dün federasyondan böyle bir talep geldi. Yönetim Kurulu olarak biz bu konuda bir karar aldık. Bunu da ilk kez burada açıklıyorum. Biz kuralların tatbik edilmesini, yani Şampiyonluk Kupası'nın Şükrü Saraçoğlu Stadı'nda verilmesini istiyoruz. Bunu da federasyona ilettik" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.FATİH TERİM'İN CEZASI HAKKINDAÜnal Aysal, "Fatih Terim hocamız öfkesine yenik düştüğünü ve hakeme söylenmemesi gereken bir söz kullandığını itiraf etti. Bu bir disiplin konusu ve cezası var. Fakat biliyorsunuz Futbol Federasyonu bazı yönetmeliklerde değişiklikler yaptı. Bunlardan biri de 105. madde. Bu, cezaların ertelenebilmesine imkan tanıyor. Bu maddeden yararlanan kulüpler de oldu. Biz de Fatih Terim hocamız için erteleme talebinde bulunduk. Tahkim Kurulu'nun vereceği kararı bekliyoruz." şeklinde konuştu.PLAY-OFF SİSTEMİ HAKKINDAGalatasaray Kulübü Başkanı Ünal Aysal, yeni sezonda play-off sisteminin olmaması için tüm kulüplerin Türkiye Futbol Federasyonu'na başvurduğunu bildirdi.MUSLERA KONUSUAysal; kaleci Muslera'ya 25 milyon Euroluk teklif gelse dahi satmayacaklarını açıklarken, "25 milyondan da fazla teklif gelirse ne yaparsınız ?" sorusuna ise "Ben ticaret adamıyım, o zaman kulübün çıkarları düşünülerek olabilir" cevabını verdi.
Yorumlar | 0
üye profil