Kavga ederken balkondan düştü, sosyal medyada binlerce kez paylaşıldı! İşte o videonun detayları

Evinin balkonundan sokaktaki kişilerle tartışırken dengesini kaybederek balkondan aşağı düşen kişinin videosu, sosyal medyada bugün binlerce kez paylaşılarak bir anda viral hale geldi. Balkondan düşen kişinin Küçükçekmece'de yaşayan 33 yaşındaki Turgay E. olduğu ve tartışma yaşadığı kişilerin de kendi akrabaları olduğu öğrenildi. İşte kavganın ayrıntıları...

Yayınlanma Tarihi: 08.08.2020 15:42
Değiştirme Tarihi: 08.08.2020 16:03

Sosyal medyada paylaşılmaya başlayan ve bir anda viral hale gelen 'balkondan düşen adam' videosunun ayrıntıları ortaya çıktı. Görüntülerin 25 temmuz günü Küçükçekmece Halkalı Merkez Mahallesi'nde yaşandığı. Balkondaki kişinin ise 33 yaşındaki Turgay E. olduğu belirtildi. 

İddiaya göre, Turgay E., aynı apartmanda yaşadığı akrabalarıyla tartışmaya başladı. Tartışma büyüdü ve sokağa taştı. Turgay E., evdeki eşyalarını akrabalarının üzerine fırlatırken dengesini kaybederek balkon yere çakıldı.

Hastaneye kaldırılan Turgay E., burada tedavi altına alındıktan bir süre sonra taburcu edildi. Konu hakkında soruşturma başlatan polis ekipleri olayın yaşandığı eve gelerek Turgay E. ve akrabalarının ifadesini aldı. 

Görüntüleri kaydeden kişinin babası olduğu öğrenilern Hüsamettin Görgü, o anları şöyle anlattı:  "İçeride kavga ettiler. Annesi ve kardeşi kaçıp dışarı geldiler. O da balkona çıkıp aşağı bir şeyler atmaya başladı. Atarken kendi düştü. Görüntüyü benim kızım çekti. Sonra ambulans geldi ve hastaneye götürdüler. Kavga içeride oldu" 

Kaynak: DHA