Zor şartlarda makyajsız poz verdiler!

Zor şartlarda makyajsız poz verdiler!
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 13:53 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 13:38

Her ne kadar ünlülerin fotoğraf çekimlerine çoğunlukla gösterişli elbiseler ve makyaj uygulamaları damga vursa da Kate Winslet ve Scarlett Johansson, bir dergiye makyajsız ve gösterişsiz kıyafetlerle poz vermeyi kabul ettiler. Her ne kadar ünlülerin fotoğraf çekimlerine çoğunlukla gösterişli elbiseler ve makyaj uygulamaları damga vursa da Kate Winslet ve Scarlett Johansson, bir dergiye makyajsız ve gösterişsiz kıyafetlerle poz vermeyi kabul ettiler.

Daily Mail’in haberine göre Vanity Fair’in 2014 Hollywood sayısı için kameraların karşısına geçen Kate ve Scarlett, sade bir swetşört ve kolyeyle doğal güzelliklerini sergilediler.

Ödüllü fotoğrafçı Chuck Close tarafından çekilen bu fotoğraflar, Kate’in üçüncü çocuğuna hamile olduğu sırada gerçekleştirildi.

Close’un bu anlamda fotoğraflarını çektiği diğer isimler arasında Helen Mirren, Oprah Winfrey ve Brad Pitt gibi isimler de yer alıyor.

Bu çekimler öncesinde ünlülere bazı kurallar getiren Close, örneğin stüdyosuna stilist getirilmesine izin vermedi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Natural beauty: Scarlett Johansson looks years younger in this make-up free shot from this month's Vanity Fair

Çekime yalnız gelmeleri istenen ünlülere ayrıca kendi ulaşımlarını sağlamaları ve öğle yemeği için kahve ve sandviçle idare etmeleri gerektiği söylendi.

Haber ile ilgili metin girin!.

Ayrıca her ünlüden stüdyoda üç saat geçirecek şekilde kendilerini ayarlamaları istendi.

Vanity Fair’a konuşan Close, “Şık çekimler yapmıyorum ve (fotoğraflar) rötuşlu falan değiller” dedi. (Turkishny)

Survivor 2019 29.bölüm tanıtımı

Survivor Türkiye Yunanistan’da bugün eleme heyecanı yaşanacak. 19 mart 2019 Survivor’da kim elenecek? Sorusu merak konusu olurken, Survivor Türkiye Yunanistan’ın 29.bölüm tanıtım fragmanı yayınlandı. 29.bölümde neler olacak?

Survivor 2019'da 'Siyah mı beyaz mı?' oyununu kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan'da 18 mart pazartesi günü 'Siyah mı beyaz mı?' oyunu oynandı. Araba ödülünü kazanmak için Dimitra'nın takımı 'Siyah mı beyaz mı?' oyununa kaldı. Peki, otomobili kim kazandı?

Survivor 2019’da araba ödülünü kim kazandı?

Survivor Türkiye Yunanistan’da 28.bölümde yarışmacılar araba için mücadele etti. Araba ödülü tüm yarışmacının istediği bir ödül. Peki, Survivor Türkiye Yunanistan’da araba ödülünü kim kazandı? Arabayı hangi yarışmacı aldı?

Survivor 2019 28.bölüm ödül oyununu kim kazandı?

Survivor 2019’un 28.bölümünde ödül oyununda Türk ve Yunan takımı karşı karşıya geldi. Peki, ödül oyununu kim kazandı? Oyun öncesinde birer tane ödül kekinden tadan yarışmacılar oyuna moralle başladı.