Zor şartlarda makyajsız poz verdiler!

Zor şartlarda makyajsız poz verdiler!
Yayınlanma Tarihi: 07.02.2014 13:53 | Değiştirme Tarihi: 07.02.2014 13:38

Her ne kadar ünlülerin fotoğraf çekimlerine çoğunlukla gösterişli elbiseler ve makyaj uygulamaları damga vursa da Kate Winslet ve Scarlett Johansson, bir dergiye makyajsız ve gösterişsiz kıyafetlerle poz vermeyi kabul ettiler.

Her ne kadar ünlülerin fotoğraf çekimlerine çoğunlukla gösterişli elbiseler ve makyaj uygulamaları damga vursa da Kate Winslet ve Scarlett Johansson, bir dergiye makyajsız ve gösterişsiz kıyafetlerle poz vermeyi kabul ettiler.Daily Mail’in haberine göre Vanity Fair’in 2014 Hollywood sayısı için kameraların karşısına geçen Kate ve Scarlett, sade bir swetşört ve kolyeyle doğal güzelliklerini sergilediler.Ödüllü fotoğrafçı Chuck Close tarafından çekilen bu fotoğraflar, Kate’in üçüncü çocuğuna hamile olduğu sırada gerçekleştirildi.Close’un bu anlamda fotoğraflarını çektiği diğer isimler arasında Helen Mirren, Oprah Winfrey ve Brad Pitt gibi isimler de yer alıyor.Bu çekimler öncesinde ünlülere bazı kurallar getiren Close, örneğin stüdyosuna stilist getirilmesine izin vermedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Natural beauty: Scarlett Johansson looks years younger in this make-up free shot from this month's Vanity FairÇekime yalnız gelmeleri istenen ünlülere ayrıca kendi ulaşımlarını sağlamaları ve öğle yemeği için kahve ve sandviçle idare etmeleri gerektiği söylendi. Haber ile ilgili metin girin!.Ayrıca her ünlüden stüdyoda üç saat geçirecek şekilde kendilerini ayarlamaları istendi.Vanity Fair’a konuşan Close, “Şık çekimler yapmıyorum ve (fotoğraflar) rötuşlu falan değiller” dedi. (Turkishny)