Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Demba Ba Beşiktaş'a hayırlı olsun

Demba Ba Beşiktaş'a hayırlı olsun

Uzun süren pazarlıklar bitti, Senegalli golcü dün İstanbul'a geldi. Siyah-Beyazlı taraftarları coşturan yıldız, 9 numaralı formayı giyip ilk pozlarını da verdi. Başkan Orman, “Yeni yıldızlar yolda” diyerek heyecanı katladı

17.07.2014 02:53

Son günlerde oldukça çalkantılı günler geçiren Beşiktaş, gündemi bomba bir transferle tamamen değiştirdi... Kara Kartal, bir süredir görüştüğü Chelsea’nin yıldızı Demba Ba’yı sonunda bitirdi, İstanbul’a getirdi. Kulüplerin bonservis bedeli konusunda anlaşmasının ardından soluğu Türkiye’de alan Senegalli golcü, hava alanında krallar gibi karşılandı. Hemen sağlık kontrolünden geçirilen Demba Ba, ardından soluğu kendisini bekleyen Başkan Fikret Orman’ın yanında, Vodafone Arena’da aldı.

Projeyi incelediBaşkan Orman’ın ‘hoşgeldin’ diyerek karşıladığı ve bir süre sohbet ettiği Demba Ba, ardından 9 numaralı formasını giyerek ilk pozlarını verdi. Yeni stat projesi hakkında bilgiler alan golcü, “Çok heyecan verici. Taraftarın bana ilgisi bundan sonra da iyi şeyler yaşayacağımızı gösteriyor. Beşiktaş’a katkı sağlamak için elimden geleni yapacağım” mesajlarını yolladı. Beşiktaş Başkanı Fikret Orman da, “Demba Ba gibi bir yıldızı aramızda görmek sevindirici, 1-2 transfer daha planlıyoruz” sözleriyle yeni yol haritalarını açıkladı.
Yorumlar | 0
üye profil