Kartal'da aracı yanan kadın gözyaşlarına boğuldu!

İstanbul Kartal TEM Bağlantı Yolu'nda seyir halindeki otomobil henüz bilinmeyen bir nedenle yandı. Yanan aracın sahibi Tuğba Verdil gözyaşlarına hakim olamadı. Yoldaki diğer sürücüler yanan aracı görünce yangın tüpleriyle araca müdahale etti.  

Yayınlanma Tarihi: 15.10.2020 14:17
Değiştirme Tarihi: 15.10.2020 14:17
Kartal'da aracı yanan kadın gözyaşlarına boğuldu!

Söz konusu olay, Kartal TEM Bağlantı Yolu Sultanbeyli istikametinde saat 10.00 sıralarında oldu. Samandıra gişeler yönünde seyir halindeki aracının motor kısmından dumanlar çıktığını gören Tuğba Verdil aracından inerek yardım istedi. Yoldaki diğer sürücüler yanan aracı görünce yangın tüpleriyle araca müdahale etti. Olay yerine gelen ekipler, yangını söndürürken araç kullanılamaz hale geldi. Söndürme çalışmaları sırasında sürücü Tuğba Verdil cep telefonuyla konuştuğu sırada gözyaşlarına hakim olmadığı görüldü.  Kartal TEM otoyolu bağlantı yolu Sultanbeyli istikametinde bir süre trafik yoğunluğu oluştu.

Olayla ilgili konuşan Tuğba Verdil, "Cevizlide kaza yaptım. Kaldırıma çıktım. Çekici geldi kenara çekti 'Sıkıntı yok' dedi. Ondan sonra yolda seyir halindeyken burnuma koku gelmeye başladı. Sağa çektim. Kendimi attığım gibi araba alev alev yanmaya başladı. Ben de bir şey yok" dedi. 

Haber ile ilgili metin girin!.(DHA)