Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Karabük'te bir kişi borç yüzünden kendini astı

Karabük'te bir kişi borç yüzünden kendini astı

Karabük'te 2 gün önce borç yüzünden eşi cezaevine giren bir kişi bunalıma girerek kendini ağaca asarak intihar etti

22.12.2015 18:39

Edinilen bilgiye göre, olay Karabük - Yenice Karayolu filyos çayı kenarında meydana geldi. Dere kenarında şişe ve plastik toplayan Selim Özdemir isimli vatandaş ağaca iple asılı bir şahıs görünce durumu polise bildirdi. Bunun üzerine olay yerine gelen polis ekipleri itfaiye ekiplerinin kurduğu merdiven yardımı ile aşağıya inerek incelemelerde bulundu. Polis ekiplerinin yaptığı inceleme sonrası kendini ağaca iple asarak intihar eden şahsın, dün gece evine gitmediğinden çocukları tarafından bir gün önce kayıp ilanı verdiği İbrahim İncebacak (52) olduğunu tespit etti.

Yapılan araştırmada İncebacak'ın borç yüzünden eşi F.İ'nin 2 gün önce cezaevine girmesinden dolayı bunalıma girerek intihar ettiği iddia edildi.

Polislerin incelemesinin ardından yaşlı adamın cesedi ağaçtan indirilerek itfaiye ve AFAD ekiplerinin yardımı ile sedyeye bağlanarak itfaiye sepeti ile bulunduğu yerden çıkarıldı. İncebacak'ın cesedi daha sonra otopsi yapılmak üzere Karabük Eğitim ve Araştırma Hastanesi morguna kaldırılırken, olayla ilgili soruşturma başlatıldı.

Yorumlar | 0
üye profil