Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
'Karabela' TV'de ilk kez TV8 ekranlarında...

'Karabela' TV'de ilk kez TV8 ekranlarında...

Karabela, bu akşam TV8'de izleyicisiyle buluşuyor. TV'de ilk kez TV8 ekranlarına gelecek olan Karabela, izleyenleri kahkahaya boğacak.

13.10.2016 14:42

Karabela bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarındaki yerini alacak. Yeni sezona bomba gibi bir giriş yapan TV8, TV'de ilk kez yayınlanan sinama filmlerine bir yenisini daha ekliyor. Komedi tarzındaki 2015 yapımı Karabela bu akşam TV8 ekranlarına gelecek. Yönetmen koltuğunda Burak Aksak'ın oturduğu yerli komedi filmi Karabela'nın başrollerinde ise; Cengiz Bozkurt, Seda Bakan, Erkan Kolçak Köstengil, Mehmet Cihan Ercan ve Berat Yenilmez yer alıyor. TV8 sinema kuşağında yayınlanacak olan Karabela, izleyenleri keyifli anlar yaşatacak. Karabela bu akşam 20.00'da TV8'de izleyiciyle buluşacak.

Karabela filminin konusu:
Orta yaşa gelmiş, ama hayatı boyunca kuralların hiç dışına çıkmamış bir adam olan Kudret'in (Cengiz Bozkurt) hayatı, bir arkadaşı yüzünden karıştığı soygun vakası ve sonrasında aralarına katılan yeni arkadaşlarıyla bir anda değişir, kendini emektar Toros'uyla birlikte Gaziantep'e doğru giderken bulur. Yol boyunca Kudret ve arkadaşlarının başlarına hem tehlikeli hem de komik birçok olay gelecektir.

Karabela TV'de ilk kez bu akşam 20.00'da TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil