Kanuni ve Paşaları Gece Gezmesinde

“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin erkek oyuncuları önceki akşam Levent’ teki Köşebaşı Restorant’ ta yemekte buluştu.

Yayınlanma Tarihi: 23.05.2013 15:12
Değiştirme Tarihi: 23.05.2013 15:28
Kanuni ve Paşaları Gece Gezmesinde
“Muhteşem Yüzyıl” dizisinin erkek oyuncuları önceki akşam Levent’ teki Köşebaşı Restorant’ ta yemekte buluştu.   FİNAL MAÇINI İZLEDİLER

Hürriyet’ten Behlül Aydın’ın haberine göre; eş ve sevgililerin yer almadığı yemeğe dizinin oyuncularından Halit Ergenç, Ozan Güven, Burak Özcivit, Gürbey İleri, Mehmet Günsür ve diziden ayrılan Okan Yalabık katıldı. Erkek erkeğe yenilen yemeğin ardından grup “Muhteşem Yüzyıl” dizisini ve Fenerbahçe ile Trabzonspor arasında oynanan Türkiye Kupası final maçını izlediler.   Yaklaşık 4 saat mekanda kalan oyuncular çıkışta gazetecileri görünce bir hayli şaşırdı.   Burak Özçivit, kendisini görüntülemeye çalışan gazetecilere Ozan Güven’ i göstererek, ‘Onu çekin’ işareti yaptı.   Dizinin Şehzade Mustafa’sı Mehmet Günsür yaptığı rock işaretiyle objektiflere yansıdı.   Gazetecilerle ayaküstü sohbet eden Halit Ergenç, geceyle ilgili olarak “Arkadaşlarla bir araya geldik. Bu akşam eski bölüm oynandı. Hep beraber onu izledik” dedi.
  Haber ile ilgili metin girin!.   Dizide oynadığı için reklamlarda rol almadığı yönünde çıkan haberleri doğrulayan Ergenç, “Bu benim tercihim. İmajla alakası yok. Sadece dizide oynarken herhangi şekilde reklamda oynamak istemedim” diye konuştu.   Yunan basınında çıkan Bergüzar Korel’ le boşanacakları haberlerini gülerek karşılayan Ergenç, “Öyle bir şey yok. Yapmasınlar Allah aşkına. Onlar herhalde haber kıtlığından böyle bir şey uydurmayı uygun görmüşler” dedi.   Ergenç, İstanbul trafiğinde kaskla bisiklet sürmesiyle ilgili, “Sonuçta İstanbul’da bisiklete binmek kolay değil. Dolayısıyla tedbirli olmakta fayda var. Allah kimseye kaza bela vermesin” dedi.