Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Roman Mağazaları'nın ortağı Süleyman Toplusoy toprağa verildi

Roman Mağazaları'nın ortağı iş insanı Süleyman Toplusoy, geçirdiği krizi sonucu dün 59 yaşında hayatını kaybetti. 3 çocuk babası iş insanı Süleyman Toplusoy, bugün Çekmeköy'deki Ensar Camii'nde kılınan cenaze namazı ardından son yolculuğuna uğurlandı. 

Yayınlanma Tarihi: 03.06.2020 17:34
Değiştirme Tarihi: 03.06.2020 17:34
Kalp krizi sonucu hayatını kaybeden Roman Mağazaları'nın ortağı Süleyman Toplusoy toprağa verildi

Ünlü giyim markası Roman Mağazaları'nın ortağı Süleyman Toplusoy, dün sabah saatlerinde kendini kötü hissetmeye başladı. Yeğeni Ertuğrul Toplusoy tarafından apar topar hastaneye götürülen Süleyman Toplusoy'un burada kalbi durdu. Ameliyata alınan Toplusoy'un kalbine pil takıldı ve tekrar hayata dönmesi için yoğun bir mücadele verildi. Ancak yapılan tüm müdahalelere rağmen ünlü iş insanı kurtarılamadı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

BUGÜN TOPRAĞA VERİLDİ

Süleyman Toplusoy, bugün Çekmeköy'deki Ensar Camii'nde düzenlenen cenaze töreni ardından aile kabristanına defnedildi. Toplusoy'un cenazesine iş dünyasından çok sayıda isim katılırken, o isimlerden olan Ali Ağaoğlu, Toplusoy'un ardından,'“Allah rahmet eylesin. Çok genç yaşta. Çok daha verimli olacaktı. Kader böyle. Allah yattığı yeri cennet etsin' ifadelerini kullandı. 

Haber ile ilgili metin girin!.

3 çocuk babası Süleyman Toplusoy, İpek Toplusoy ile evliydi.