Kağıttan Hayatlar filminin konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi oyuncuları kimdir?

Kağıttan Hayatlar filminin konusu, Netflix'te yayınlanmasının ardından birçok izleyici tarafından merak edildi. Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrolü olduğu film Netflix'te yayınlanmasının ardından birçok kişinin beğenisine sunuldu. Peki, Kağıttan Hayatlar filminin konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi oyuncuları kimdir?

Yayınlanma Tarihi: 17.03.2021 16:53
Değiştirme Tarihi: 17.03.2021 16:53
Kağıttan Hayatlar filminin konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi oyuncuları kimdir?

Ünlü oyuncu Çağatay Ulusoy'un başrollerinde yer aldığı Kağıttan Hayatlar filmi Netflix'te yayınlanmaya başladı. Oldukça dram yüklü bir konusu olan filmde Çağatay Ulusoy kağıt toplayarak geçimini sağlayan Mehmet karakterine hayat veriyor. Peki, Kağıttan Hayatlar filminin konusu ne? Kağıttan Hayatlar filmi oyuncuları kimdir?

KAĞITTAN HAYATLAR KONUSU NE?

Genç bir adam olan Mehmet, kağıt toplayarak geçimini sağlar. Onun bu hayattaki en büyük destekçisi ise Tahsin Baba'dır. Mehmet'in yaşamı, Ali adında 8 yaşındaki bir çocuğun hayatına girmesiyle bambaşka bir hal alır. Ali'yi ailesine kavuşturmaya çalışan Mehmet, bu sırada küçük çocukla arasında farklı bir bağ kurar.Kağıttan Hayatlar filmi konusu ne? Kağıttan Hayatlar oyuncuları kimler? Kağıttan Hayatlar nerede, hangi kanalda yayınlanıyor?

KAĞITTAN HAYATLAR FİLMİ OYUNCULARI

Çağatay Ulusoy
Emir Ali Doğru
Ersin Arıcı
Turgay Tanülkü
Selen Öztürk