Kağıthane'de şoke eden olay! Trafik magandası hem tokatladı hem kovaladı...

Kağıthane'de yaşanan kazada adeta kan donduran anlar yaşandı. Motosikletli sürücünün önünü kesen trafik magandası adamı hem tokatladı hem de kovaladı. Çevredeki vatandaşları da silahla tehdit eden maganda zor anlar yaşattı. İşte o görüntüler...

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 12:21
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 12:21

Kağıthane'de yaşanan kaza sonrası trafik magandası adeta terör estirdi. Motosikletli sürücünün önünü aracıyla kesen maganda, önce kaskına el koydu daha sonra adamı tokatladı ve kovaladı. Olayı çevredeki vatandaşlar şaşkınlıkla izledi.

Olay, Kağıthane, Cendere Caddesi'nde Salı günü saat 09.30 sıralarında yaşandı. Edinilen bilgiye göre, caddede giden otomobil sürücüsü ile motosikletli arasında yol verme nedeniyle tartışma çıktı. Tartışmanın büyümesi üzerine otomobil sürücüsü, motosiklet sürücüsünün önünü keserek aracını durdurdu. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan otomobil sürücüsü, hakaret ve küfür etmeye başladı. Bununla da yetinmeyen öfkeli sürücü, 'Gel barışalım' dediği motosiklet sürücüsünün bir anlık boşluğundan faydalanarak, ona tokat attı. Motosiklet sürücüsünün kaskını alan ve tokatlayan öfkeli sürücünün, çevredeki vatandaşların 'polisi arayın, karakola gidelim' demesi üzerine aracından silahını almaya teşebbüs ettiği görüldü. Bunun üzerine çevredekiler sağa sola kaçışırken motosiklet sürücüsü de motosiklet ve kaskını bırakarak kaçmaya başladı. Bunu gören trafik magandası, motosiklet sürücüsünü kovalamaya başladı ancak yakalayamadı. Motosiklet sürücüsünün kaçmasıyla bu kez otomobilinin arkasındaki kamyonet sürücüsüne yöneldi. Kamyonet sürücüsüne de tehditler savurmayı ihmal etmeyen maganda, çevredeki vatandaşların uğraşıyla zorla aracına bindirildi. Yaşanan o anlar ise kask kamerası tarafından saniye saniye görüntülendi. Kağıthane'nin en işlek caddelerinden biri olan Cendere Caddesi'nde yaklaşık yarım saat süren kavga nedeniyle trafik akışı da aksadı. Otomobilini trafik ışıklarına park eden kişi, sabah işlerine gitmek isteyen vatandaşların tepkisine neden oldu.