Kağıthane'de dehşet anları! Sokakta karşılaşan torbacılar birbirlerine bıçakla saldırdı

Kağıthane'nin Gürsel Mahallesi, Yeşiltepe Sokak'ta karşılaşan 4 uyuşturucu satıcısı birbirine saldırdı. Olayda bıçakla bir şahıs yaralanırken, olaya Kağıthane Mobil Park polisi müdahale etti ve şahısları da suçüstü yakaladı. O anlar güvenlik kamerasına da yansırken, polis torbacının aşağıya attığı çok miktarda uyuşturucuyu da ele geçirdi.

Yayınlanma Tarihi: 03.12.2020 16:18
Değiştirme Tarihi: 03.12.2020 16:18

Kağıthane'de saat 14.00 sıralarında karşılaşan 4 şahıs, birbirlerine laf atıp tartışmaya başladı. Tartışma büyüdü ve bıçaklı kavgaya dönüştü. 

Kavgada şahıslardan biri bıçakla belinden yaralandı. Kavga esnasında Kağıthane İlçe Emniyet Müdürlüğüne bağlı Mobil Park polisi, olaya anında müdahale etti. 
Silahların çekildiği kavgada polis ekipleri, şahısları kıskıvrak yakalayarak gözaltına aldı. Kavga esnasında ise torbacılardan biri üzerindeki çok miktarda satışa hazır uyuşturucuyu aşağıya attı. Yaralı şahıs ise olay yerine sevk edilen sağlık ekiplerinin ilk müdahalesinin ardından ambulansla hastaneye kaldırılarak tedavi altına alındı. Öte yandan kavga anı ise güvenlik kameralarına saniye saniye yansıdı.

Kaynak: İHA