Kadını odaya kilitleyip, 1 ay boyunca işkence yaptı!

İstanbul Şişli'de Moğolistanlı bir kadının, birlikte olduğu aynı ülke vatandaşının 1 ay boyunca işkencesine maruz kaldığı iddia edildi. Komşuları, 43 yaşındaki Battulga Odgerel isimli kadının pencereden yardım çığlıklarını duyunca polise haber verdi. 

Yayınlanma Tarihi: 29.09.2020 11:15
Değiştirme Tarihi: 29.09.2020 11:15
Kadını odaya kilitleyip, 1 ay boyunca işkence yaptı!

Dün öğle saatlerinde Şişli'deki Feriköy Emek Sokak'taki bir binadan kadın çığlıkları duyan vatandaşlar, durumu hemen polise haber verdi. 43 yaşındaki Battulga Odgerel isimli kadın, binanın önüne gelen polislere evin anahtarını pencereden attı. Polisler, yaralı kadını ve bu kadını bir odaya kilitlediği, bileği kesik 45 yaşındaki Sambuu K.'yi evden çıkarara hastaneye götürdü. 

BIÇAKLI ŞİDDET...

Araştırma sonucu, Battulga Odgerel'in 1 aydır Sambuu K.'nin zaman zaman bıçaklı olmak üzere şiddetine maruz kaldığı ortaya çıktı. Sambuu K., son olarak kadını tartakladıktan sonra yere yatırarak sol bileğini keserek ardından kendisinin iki bileğini kesmiş. Kan kaybeden kadının adamı bulunduğu odada kilitledikten sonra pencereyi açarak çevredekilerden ve komşulardan bağırarak yardım istediği iddia edildi.

(DHA)