Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Kadından İtfaiyecilere İlginç Teklif

Kadından İtfaiyecilere İlginç Teklif

Şişli'de bir apartmanın 4.’üncü katındaki dairede çıkan yangın paniğe neden oldu. Dairede bulunan iki kadın itfaiye ekipleri tarafından tahliye edildi.

09.12.2013 10:43

Kurtarılan kadınlardan biri kendisini kurtaran itfaiye erine sarıldı. Diğer kadın ise "Bir günde kahve içmeye gelin" dedi.Şişli'deki 4 katlı apartmanın 4.’üncü katı, saat 04.00 sıralarında henüz bilinmeyen bir nedenle yanmaya başladı.Yangın nedeniyle yanan daire de bulununlar mahsur kalırken, apartmanda bulunan diğer dairelerde bulunanlar kendi imkanlarıyla aşağıya inmeyi başardı. İhbar üzerine olay yerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekibi sevk edildi.

Haber ile ilgili metin girin!.İTFAİYECİLERİ KAHVE İÇMEYE DAVET ETTİKısa sürede olay yerine gelen itfaiye ekipleri yanan dairede mahsur kalan 2 kişiyi kurtardı. Hafif şekilde dumandan etkilenen Zeynep Ekşi kendisini kurtaran itfaiye ekibine sarıldı. Günay Gökçe’nin ise itfaiye erlerine "Çok teşekkür ederim. Bir gün de kahve içmeye gelin" demesi dikkat çekerken, bir itfaiye eri de "İnşallah " diyerek cevap verdi. Dumandan etkilenen iki kişiden dumandan etkilenen Gökçe ambulansla Şişli Etfal Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne kaldırılarak tedavi altına alındı. Ambulansta ayakta tedavisi yapılan Zeynep Ekşi ise "Biz dumana uyandık, aşağıya inemedik köşede kaldık sonra itfaiye ekipleri bizi kurtardı. Yangın ya mumdan ya da sıgaradan çıktı" dedi. Yangının çıkış nedeniyle ilgili araştırma sürüyor. (DHA)
Yorumlar | 0
üye profil