Kadıköy'de feci kavga! Köpekler de dahil oldu... İşte o anlar!

Kadıköy'de bir genç ve taksiciler arasında kavga çıktı. Yumruk ve tekmelerin konuştuğu kavgaya iki köpek de dahil olurken, o anlar bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı.

Yayınlanma Tarihi: 16.10.2020 23:02
Değiştirme Tarihi: 16.10.2020 23:03

Kadıköy, Osmanağa Mahallesi, Hasırcıbaşı Caddesi’nde bir genç ile taksiciler arasında henüz bilinmeyen bir nedenle tartışma çıktı. Çıkan tartışma kısa sürede tekme tokatlı kavgaya dönüştü. 

Kadıköy'de bir genç ile taksiciler arasında feci bir kavga çıktı. Güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde yumruk ve tekmelerin uçuştuğu görülürken, olaya 2 de köpeğin dahil oldu. Kavga, çevrediklerin araya girmesiyle son buldu.

İstanbul Kadıköy'de akılalmaz bir olay meydana geldi. Osmanağa Mahallesi, Hasırcıbaşı Caddesi'nde iddiaya göre pitbull cinsi köpekleriyle taksiye binmek istyen genç ile taksiciler arasında tartışma yaşandı. Tartışma daha sonra büyüyerek kavgaya dönüştü. 

İki köpeğin de karıştığı kavgada ilginç anlar yaşarken taksicilerin iddiasına göre kavganın başlama nedeni gencin pitbull cinsi köpeğiyle taksiye binmek istemesi. Çevredeki vatandaşların araya girmesiyle kavga sona ererken, kavga anı bir iş yerinin güvenlik kamerasına yansıdı

Kaynak: İHA