Emekli imama cinsel hap baskını!

Bursa'nın İnegöl ilçesinde, emekli imam olduğu bildirilen 58 yaşındaki Hüseyin D.'nin ev ve işyerine yapılan baskında 5 bin paket kaçak sigara ile 250 cinsel gücü artırıcı hap ele geçirildi.

Yayınlanma Tarihi: 11.01.2015 19:02
Değiştirme Tarihi: 11.01.2015 19:02
Emekli imama cinsel hap baskını!

Bursa İnegöl İlçe Emniyet Müdürlüğü Kaçakçılık ve Organize Suçlarla Mücadele ekipleri dün saat 02.00 sıralarında bir ihbar üzerine Orhaniye Mahallesi Cevher Sokak ve Yenişehir Caddesi'ndeki bir işyerine baskın düzenledi.

Ev ve işyerinde yapılan aramada 5 bin paket kaçak sigara ile 250 adet cinsel gücü arttırıcı olduğu bildirilen hap ele geçirildi. Sigara ve haplarla ilgili gözaltına alınan Hüseyin D.'nin emniyet müdürlüğünde yapılan sorgulaması sonucu Ankara'nın Dikmen ilçesinde imam olarak görev yaptıktan sonra emekli olduğu ortaya çıktı.

Polisteki ifadesinin ardından adliyeye sevk edilen Hüseyin D. gazetecilerin "Hocam neden gözaltına alındınız? Sorusuna "Geziyoruz, geziyoruz. Adam öldürmedik ki" yanıtını verdi.

Kutunun üzerindeki anlamlı yazı


Bu arada, yapılan baskında ele geçirilen kaçak sigaraların bulunduğu kutunun üzerindeki "Oku, akıllı insan idare eder, cahil insan kavga eder, adi insan şikayet eder, basit insan iftira eder" yazısının yer alması dikkat çekti.