Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak sorusunun yanıtı, Türkiye'de kritik derece artan koronavirüs vaka sayılarının ardından birçok vatandaşın merak edip sorguladığı konular arasında yer almaya başladı. En son 29 Mart Pazartesi günü yapılan Kabine Toplantısı'nın ardından, yeni toplantı tarihi merak ediliyor. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Yayınlanma Tarihi: 08.04.2021 09:50
Değiştirme Tarihi: 08.04.2021 09:50
Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

Tüm Türkiye'yi etkisi altına altına koronavirüs salgını sonrasında korkutan haberler gelmeye devam ederken, artan vaka sayılarının ardından ise yeni tedbirlerin gelip gelmeyeceği merak konusu olmuş durumda. Peki, Kabine Toplantısı ne zaman yapılacak? Yeni kararlar alınacak mı?

KABİNE TOPLANTISI NE ZAMAN? 

En son Kabine toplantısı 29 Mart Pazartesi günü yapılmıştı. Bir sonraki Kabine toplantısı için meraklı arayış devam ediyor. Milyonlarca vatandaş koronavirüs salgınına yönelik ve yeni kısıtlamalara yönelik yeni alınacak kararları öğrenmek istiyor. Son dönemlerde 2 hafta arayla toplantılar gerçekleşiyor. Bu nedenle gözler bugünde değil de 12 Nisan'a çevrilmiş durumda...

KABİNE TOPLANTISI KARARLARI NE ZAMAN AÇIKLANACAK? 

Her Kabine Toplantısı yapıldıktan sonra Cumhurbaşkanı Erdoğan açıklamalarda bulunuyor. Kabine Toplantısında alınan kararları tek tek sıralıyor. Yeni Kabine Toplantısı ardından yeni kararların açıklanması bekleniyor.