Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Johnny Depp'ten Şoke Eden Hareket!

Johnny Depp'ten Şoke Eden Hareket!

Ünlü TV sunucusu Jimmy Kimmel belki de meslek hayatının en şaşırtıcı ama en eğlenceli anlarını dün akşamki canlı yayında yaşadı.

03.07.2013 18:24

Ünlü TV sunucusu Jimmy Kimmel belki de meslek hayatının en şaşırtıcı ama en eğlenceli anlarını dün akşamki canlı yayında yaşadı. Kimmel'ın programının konuklarından biri ünlü aktör Johnny Depp oldu.Kimmel'ın programının konuklarından biri ünlü aktör Johnny Depp oldu. 50 yaşındaki aktör önce rol aldığı Lone Ranger'la ilgili soruları yanıtladı.Kimmel'ın kendisi hakkındaki "güzel bir yüzü var" sözleri üzerine önce başını öne eğip gülümseyen Depp daha sonra kalkıp Kimmel'ın yanağından öptü.Seyircinin çığlık çığlığa karşılık vermesi üzerine de bu kez Kimmel'ın dudağına bir öpücük kondurdu.

Haber ile ilgili metin girin!.Seyirci alkışlamaya devam edince de Depp ünlü televizyoncuyu bir kez daha dudağından öptü. O anlarda kelimenin tam anlamıyla stüdyoda yer yerinden oynadı.Depp, uzun süredir birlikte olduğu Vanesa Panadis'ten ayrıldı. Bir süredir Amber Heard ile aşk yaşıyor.O gece Kimmel'ı öpen tek kişi Depp değildi. Daha sonra konuk olan Rebecca Romijn de ünlü televizyoncunun dudaklarına bir öpücük kondurdu. Haber ile ilgili metin girin!.Gecce.com
Yorumlar | 0
üye profil