Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?
Jimmy Durmaz Resmi Sözleşmeyi İmzalattı

Jimmy Durmaz Resmi Sözleşmeyi İmzalattı

Gençlerbirliği Kulübü, İsveç'in Malmö takımının Türk asıllı forvet oyuncusu Jimmy Durmaz ile 3 yıllık resmi sözleşme imzaladı.

17.07.2012 14:09

Gençlerbirliği Kulübü, İsveç'in Malmö takımının Türk asıllı forvet oyuncusu Jimmy Durmaz ile 3 yıllık resmi sözleşme imzaladı.Beştepe Tesisleri'nde düzenlenen imza töreninde kulübün yönetim kurulu üyeleri Arif Ölmez, Hıfzi Kuruşa ve Hakan Kaynar ile kulüp genel menajeri Cem Onuk yer aldı.Cem Onuk törende yaptığı konuşmada, uzun süren çalışmaların ardından transferi gerçekleştirdiklerini belirterek, "Jimmy Durmaz'la geçen sezon devre arasında ön protokol imzalamıştık. Kulübüyle de uzun süren görüşmeler nihayet olumlu sonuçlandı. Jimmy, takımımıza faydalı olacaktır" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.Jimmy Durmaz'ın imza töreninin ardında takımın Bolu kampına katılacağını ifade eden Onuk, "Bir forvet oyuncusu daha transfer edeceğiz. Büyük ihtimalle Kolombiyalı olacak" diye konuştu.Yeni transfer Jimmy Durmaz ise birçok kulüp arasından Gençlerbirliği'ni tercih ettiğini anlatarak, "Çok sayıda takım, transfer teklifinde bulundu. Ailem, Gençlerbirliği'nin farkını bana anlattı. Aileme danıştıktan sonra Gençlerbirliği'ni tercih ettim. Burada bulunmaktan çok mutluyum. Güzel bir transfer oldu" şeklinde konuştu.
Yorumlar | 0
üye profil