Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Jet Sosyete fragmanı izle

Jet Sosyete bu akşam 2. sezon 6. bölümüyle TV8'de ekrana geliyor. Jet Sosyete yeni bölümün fragmanı izlemek için tıkla. Şennur Talip'i ikna edebilecek mi? Babasını şaşırtıp işe gelen Ozan İlayda'ya dönecek mi?

Yayınlanma Tarihi: 14.11.2018 17:16
Değiştirme Tarihi: 14.11.2018 17:19
Jet Sosyete yeni bölüm fragmanı yayınlandı. Jet Sosyete fragmanı izle

Yıldız, gizli dans derslerine Gizem'in desteği ile devam eder. Gizem'in Yıldız için kendisini örnek alıp dansa devam etmesi konusunda ısrarcıdır. Şennur Yıldız ile Talip'in arasını bozmak için dans derslerini kullanacaktır.

Cengiz'in sürekli hastalanıp doktora gitmesi Gizem ve Zahide'yi endişelendirir. Sonra ikisi de Cengiz'in hasta olmadığını evham yaptığı için doktora gittiğini düşünürler. Fakat Cengiz hakkında öğrendikleri Gizem ve Zahide için çok şaşırtıcı bir sürpriz olacaktır.

Jet Sosyete 2. Sezon 6. Bölüm Fragmanı

İlayda Ozan'ın ona döneceğini beklerken Ozan'ın kendisine artık kardeşimsin demesiyle büyük şoka uğrar. Bunun üzerine İlayda rahatlamak için kendisini pasta yapmaya verir. İlayda pasta işini abartınca pastalar boşa gitmesin diye Gündüz parlak ticari bir fikirle bu işi kazanca dönüştürmeye çalışacaktır. Gündüz pasta işi için Şennur ile işbirliği yapmaya karar verir.

Ozan'ın Melike ile ilişkisi tekrar canlanıp su yüzüne çıkınca Özpamuk ve Yüksel aileleri arasında ipler gerilmeye başlar. Melike ve Ozan'ın ilişkilerinin durumunu konuşmak üzere iki aile üyeleri bir araya gelir.

Tüm merak edilenleriyle kahkahalarla izleyeceğiniz Jet Sosyete yeni bölümüyle bu akşam 20.00'de TV8'de.