Jet Sosyete 2. sezon 19. bölüm 2. fragmanında kahkaha tufanı yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 19. bölüm 2. tanıtımıyla izleyicilerine kahkaha tufanı yaşatmaya devam edecek. Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Jet Sosyete'nin yayınlanan yeni bölüm fragmanında Yaşar, zammından kalan parayı almaya çalışırken Cengiz zorluk çıkarır. İşte yeni bölüm fragmanı.

Yayınlanma Tarihi: 19.03.2019 11:25
Değiştirme Tarihi: 19.03.2019 13:17

Jet Sosyete dizisi yayınlanan yeni bölüm fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli anlar yaşatmaya devam edecek. Tv8 ekranlarının herkes tarafından ilgiyle takip edilen dizisi Jet Sosyete'nin yeni bölümünde bir tekstil firmasında işe girmek için İlayda ve Tony’den zorla tavsiye mektupları toplayan Gündüz, daha sonra Özpamuk ve E-lay tekstilin başına bela olur. İşte, Jet Sosyete dizisinin yeni bölüm fragmanı.

YENİ BÖLÜMDE NELER YAŞANACAK?

Ozan kendine spor bir araba beğenmiştir fakat Cengiz para harcamak istememektedir. Zahide’nin tavsiyesiyle Ozan’a bunu direk söylemek yerine Ozan’ı arabadan soğutma yöntemine başvurur. Bu yöntem başarılı olur fakat arabayı o kadar beğenir ki gizlice kendisine satın alır. Bu gerçeği gizleme çabaları eline yüzene bulaşır. 

Yaşar, zammından kalan parayı almaya çalışırken Cengiz zorluk çıkarır. Bu duruma çok bozulan Yaşar işe gitmeme kararı alır. Bu durumda Yüksel ailesinin diğer fertleri iş aramak ve çalışmak zorunda kalır. 

Bir tekstil firmasında işe girmek için İlayda ve Tony’den zorla tavsiye mektupları toplayan Gündüz, daha sonra Özpamuk ve E-lay tekstilin başına bela olur. 

Ailede herkes bir iş peşinde koşmaya çalışırken ev işlerinin bütün yükü de Yaşar’a kalır.

Şennur, eski tanıdığı bir doktordan bedava ameliyat sözü alınca acilen ameliyat olmaya karar verir. Fakat hiçbir komşusu ve tanıdığı yanında refakatçı olarak kalmak istemez ve çeşitli bahanelerle reddeder. Bu sırada hayır işlerine kafayı takmış olan Gizem, Şennur’a refakatçilik yapar.