Jet Sosyete 2. sezon 17. bölüm fragmanında kahkaha tufanı yaşanıyor

Jet Sosyete dizisi yayınlanan 2. sezon 17. bölüm 2. fragmanıyla izleyicilerine eğlenceli dakikalar yaşatacağının sinyallerini verdi. Tv8 ekranlarının sevilen dizisi Jet Sosyete'de bu hafta neler yaşanacak? İşte, Jet Sosyete 2. sezon 17. bölüm 2. fragmanıyla sizlerle.

Yayınlanma Tarihi: 06.03.2019 13:03
Değiştirme Tarihi: 06.03.2019 13:03

Tv8 ekranlarında yayınlanmaya başladığı günden itibaren izleyicilerine oldukça eğlenceli anlar yaşatan Jet Sosyete dizisinin 2. sezon 17. bölüm 2. fragmanı yayınlandı. Dizinin yayınlanacak olan yeni bölümünde neler yaşanacağı diziseverler tarafından merak ediliyor. İşte, Jet Sosyete'nin yeni bölüm fragmanından detaylar.

JET SOSYETE YENİ BÖLÜMDE NELER OLACAK?

Yaşar'ın daha önce iyi bir pazarlıkla sonuçlandırdığı anlaşmayı tamamlamak için Yaşar, Cengiz ve İlayda, Gebze'deki bir fabrikaya son toplantılarını yapmaya giderler. Hızlı ve dikkatsiz araba kullanmasıyla meşhur olan Cengiz'le yola düşen Yaşar'a Gebze'ye yapılan iş seyahati zehir olur. Kardan tüm yollar kapanınca toplantıdan sonra kayak yapmaya gidecek İlayda'nın planları suya düşer ve Yaşar-Cengiz ikilisiyle bir otel odasında tıkılı kalır. Cengiz'in iyi bir seyahat arkadaşı olmaması, Yaşar ve İlayda'yı birbirine yakınlaştırır. Yaşar, bu kankalığı fazla ciddiye alır ve çok umutlanır.

Şennur ve Talip haftalardır Yıldız'ı istemeye gittiklerinde kapı duvarla karşılaşırlar. Ama Talip bu kez çok kararlıdır ve Şennur'un hiçbir üçkağıdına izin vermez. Yine de aksilikler Talip ve Yıldız'ın peşini bırakmaz.

Tek başına köpekleri Fındık'ı gezmeye çıkaran Alara'nın tehlikelere karşı hazırlıklı olmasını isteyen Gündüz, Alara'ya karate öğretmek ister. Alara bu konuda pek istekli değildir ama Gündüz, Alara'ya kurduğu pusularla onu korkutur. İkilinin karate macerası Kumsal'ın ilgisini çeker. Mavi kuşaklı karateci olduğunu iddia eden Kumsal'a kimse inanmaz. Kumsal bu iddiasını kanıtlayabilecek midir?