Jennifer Lawrence de tükendi!

Jennifer Lawrence de tükendi!

Meryem Uzerli’nin ‘Muhteşem Yüzyıl’ı bırakıp Almanya’ya gitmesiyle gündeme gelen ‘tükenmişlik sendromu’, bir Hollywood yıldızını da pençesine aldı.

‘American Hustle’ ile ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar’a aday gösterilen Jennifer Lawrence da ‘tükendi’! Yapımcı Harvey Weinstein’in açıklamasına göre, 12 ayda 8 film çeken oyuncu, 1 yıl hiçbir projede olmayacak.

Jennifer da tükendiYoğun iş temposundan yorgun düşen Oscarlı oyuncu Jennifer Lawrence, oyunculuğu bir yıllığına bırakıyor.‘American Hustle’ ile ‘En İyi Yardımcı Kadın Oyuncu’ dalında Oscar’a aday gösterilen 23 yaşındaki Jennifer Lawrence, yoğun iş temposundan tükendi. Oyuncunun ‘Umut Işığım’ filminde birlikte çalıştığı yapımcı Harvey Weinstein’in açıklamasına göre; 12 ayda 8 film çeken Lawrence, 1 yıl boyunca setlerden uzak kalacak.Genç oyuncunun çok çalıştığını söyleyen Weinstein, şöyle konuştu: “Lawrence, ‘Açlık Oyunları’ için imza attığında çok gençti. Bu işe hayatını ne kadar adayacağını bilmiyordu. ‘American Hustle’ filmine de daha sonra uzun bir ara verme şartıyla dahil oldu. Uzun süredirhiç durmadan çalışıyor. Dinlenmeyi hak etti. Ama o bir profesyonel ve hep öyle kalacak.1 yıl sonra geri dönecek!”
Görüntülenme : 1216 Güncelleme Tarihi: 26/02/2014 15:35:09
Yayınlanma Tarihi: 26/02/2014 15:46:55

Haber Yorumları (0)

500

    Acunn.com'u Facebook'ta takip et.

    Acunn.com'un eğlenceli dünyasını yakından takip etmek için Facebook sayfamızı beğenin