'İnternet beni küçümsüyor'

'İnternet beni küçümsüyor'
Yayınlanma Tarihi: 12.11.2014 08:35 | Değiştirme Tarihi: 12.11.2014 08:35

ABD'li aktrist Jennifer Lawrence internetten dert yandı. BBC radyosuna konusan Lawrence, konuyla ilgili olarak "İnternet üzerime çok geliyor" dedi.

ABD'li aktrist Jennifer Lawrence internetten dert yandı. BBC radyosuna konusan Lawrence, konuyla ilgili olarak "İnternet üzerime çok geliyor" dedi.Magazin dünyasında neler oluyor, merak ettiğiniz tüm gelişmeler anında acunn.com'da. Kim, kiminle, nerede, magazin dünyasında olup biten her şeyden haberdar olmak için acunn.com internet sayfasını ziyaret edin.İnternetle yıldızı bir türlü barışmayan ünlü oyuncu Jennifer Lawrence, BBC radyosuna konuştu. Bu yılın başlarında hesabı hacklenen ve çıplak pozları internete sızdırılan Oscar ödüllü oyuncu Jennifer Lawrence'ın internetle arası bu olayın ardından hızla açıldı. Twitter'ı insanların, hakkında konuştuğu garip bir bilmeceye benzeten Lawrence, "Twitter'ı anlamıyorum.Teknoloji ve telefonlarla aram pek iyi değil, e-postalarımı bile doğru düzgün takip edemiyorum. Twitter fikri, benim için söz konusu dahi olamaz" dedi.

"Twitter hesabım olmayacak!"Kendisinin bizzat açtığı bir Facebook, Twitter, Instagram hesabının bulunmadığını, kendi adıyla açılan hesaplarınsa gerçeği yansıtmadığını ifade eden Lawrence sözlerine Açlık Oyunları serisinin üçüncü filmi "Alaycı Kuş Bölüm 1" ile devam etti.Lawrence, "Patlama yapacak heyecanlı bir filme imza attık, bu film serinin diğer iki filmi Açlık Oyunları ve Ateşi Yakalamak'tan daha farklı. Bu kez filmde "oyunlar" yok fakat savaş iyice derinleşiyor. Benim karakterimse kendinden çok şey kaybetmiş, zor bir durumda ve acil güçlenmeye ihtiyaç duyuyor" şeklinde konuştu.Açlık Oyunları serisinin üçüncü halkası olan Alaycı Kuş Bölüm 1, Lawrance'ın canlandırdığı Katniss Everdeen karakterinin 12. Bölge'nin tamamen yıkıma uğradığını öğrendiğinde neler olup bittiğini görebilmek için oraya geri dönmesini ve sonrasında gelişen olayları konu ediniyor.