İzmit'te karı koca dehşeti yaşadı! Yarım saat arayla bıçaklandılar...

İzmit'te yaşanan olay resmen kan dondurdu. Caddede yürüyen Arda B. isimli vatandaş, kimliği belirlenemeyen 3 kişi tarafından bıçaklandı. Arda B.'nin bıçaklanmasından yaklaşık yarım saat sonra eşi Damla Sevim B. de olay yerine yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunan Ilgaz Sokak'taki evinin önünde kimliği belirsiz iki kadın tarafından bacağından bıçaklandı.

Yayınlanma Tarihi: 28.10.2020 18:08
Değiştirme Tarihi: 28.10.2020 18:08
İzmit'te karı koca dehşeti yaşadı! Yarım saat arayla bıçaklandılar...

İzmit'te yaşanan olay adeta herkesin kanını dondurdu. Arda B. isimli bir kişi caddede yürürken kimliği belirsiz 3 kişi tarafından kalçasından 2 kez bıçaklandı. Olaydan yarım saat sonra ise Arda B.'nin eşi bıçaklandı.

Olay, öğle saatlerinde, İzmit Kadıköy Mahallesi Bağdat Caddesi üzerinde meydana geldi. Caddede yürüyen Arda B., kimlikleri tespit edilemeyen 3 kişi ile henüz bilinmeyen nedenle tartışmaya başladı. Üzerindeki bıçağı çıkaran bir kişi Arda B.'yi kalçasından 2 kez bıçakladı. Kanlar içinde kalan genç, caddedeki fatura ödeme merkezine sığınırken, 3 kişi ise taksiye binerek kaçtı.

Fatura ödeme merkezi çalışanlarının ihbarı üzerine olay yerine polis ve 112 Acil Sağlık ekipleri geldi. Olay yerinde ilk müdahalesi yapılan Arda B., Kocaeli Devlet Hastanesi'ne kaldırıldı. Polis ekipleri bölgede inceleme yaparken, kaçan 3 kişinin yakalanması için çalışmalar sürüyor.

YARIM SAAT SONRA EŞİ DE BIÇAKLANDI

İzmit'te, Arda B.'nin bıçaklanmasından yaklaşık yarım saat sonra eşi Damla Sevim B. de olay yerine yaklaşık 500 metre uzaklıkta bulunan Ilgaz Sokak'taki evinin önünde kimliği belirsiz iki kadın tarafından bacağından bıçaklandı. Damla Sevim B.'nin yaralandığını görenler durumu 112 Acil Sağlık ve polis ekiplerine bildirdi. Olay yerine gelen sağlık ekipleri bacağından yaralanan Damla Sevim B.'yi ilk müdahalesini yaptıktan sonra Kocaeli Devlet Hastanesi'ne götürerek tedavi altına aldı. Polis, kaçan 2 saldırganın yakalanması için çalışma başlattı.