İzmir depreminde 91 saat sonra kurtarılan Ayda'ya sürpriz parti!

İzmir'deki 6,6 büyüklüğündeki depremden 91 saat sonra kurtarılan mucize çocuk Ayda Gezgin'e, sürpriz doğum günü kutlaması yapıldı. 

Yayınlanma Tarihi: 16.12.2020 20:56
Değiştirme Tarihi: 16.12.2020 20:56
İzmir depreminde 91 saat sonra kurtarılan Ayda'ya sürpriz parti!

Bornova Belediye Başkanı Mustafa İduğ tarafından düzenlenen sürpriz doğum günü kutlaması için Başkan İduğ'un makam odası balonlarla süslendi. Belediyeye gelen Ayda ve ağabeyi Atakan Gezgin, İduğ tarafından karşılandı. Doğum günü pastası kesildikten sonra Başkan İduğ, Ayda'ya en sevdiği çizgi film karakterinin kostümünü hediye etti. Ayda'nın ağabeyi Atakan'a da Sakarya'da yaşayan bir çocuk tarafından gönderilen kumbara verildi.

İZMİR'E EMANET... 

Başkan İduğ, Ayda ve ailesinin 30 Ekim'den itibaren İzmir'e emanet olduğunu belirterek, 
"Doğum gününde onlarla birlikte olmaktan çok mutlu olduğumu ifade etmek isterim. Abisi Atakan da Bornova Belediyespor Kulübünde basketbol oynuyor. Onun bundan sonraki hayatında da yanında olmaya devam edeceğiz" dedi. 

TÜRKİYE'DEN DESTEK 

Amca Onur Gezgin ise yaşadıkları bu süreçte tüm Türkiye'den destek geldiğini anlatarak, 
"Ayda doğum gününe maalesef annesi olmadan girdi. İsterdik ki annesi de burada olsun. Ayda'nın her şeyi var. Annesinin dışında hiçbir eksiği yok. Bu noktada biz elimizden geleni yapıyoruz ama ne olursa olsun annesini hiçbir şey geri getiremeyecek. Ara ara annesini soruyor" dedi.

Haber ile ilgili metin girin!.(AA)