İzmir'deki lüks villasında yakalanan fuhuş baronunun yıllık kazancı şoke etti!

Bodrum'da, Muğla İl Emniyet Müdürlüğü Asayiş Şubesi ekipleri ve Bodrum Cumhuriyet Başsavcılığı'nın ortak yürüttüğü 6 aylık takibin ardından yapılan fuhuş operasyonunda çete lideri ve baronu olarak bilinen Ö.K ve çetenin üyesi olan 14 kişi tutuklandı. Lüks bir villada yakalanan Ö.K.'nin yıllık gelirinin ise 5 milyon olduğu öğrenildi.

Yayınlanma Tarihi: 15.08.2020 16:28
Değiştirme Tarihi: 15.08.2020 16:28
İzmir'deki lüks villasında yakalanan fuhuş baronunun yıllık kazancı şoke etti!

Bodrum'un Gümbet ve Bitez mahallelerinde 6 aylık teknik ve fiziki takip sonucu fuhuş operasyonu düzenlendi. Yabancı uyruklu olduğu belirlenen 29 kadın bu baskın sonucu gözaltına alındı.

Öte yandan operasyonda 21 kişi daha gözaltına alınırken, fuhuş çetesinin lideri ve fuhuş baronu olarak belirtilen Ö.K.'nın İzmir'deki lüks villasında yakalandığı kaydedildi. 

Operayonda yakalanan 29 kadının sınırdışı edilmek üzere İl Göç İdaresi'ne gönderildiği belirtilirken, gözaltına alınan 22 kişiden 14'ü tutuklandı.

FUHUŞ BARONUNUN YILLIK KAZANCI 5 MİLYON TL

Operasyon sonucu yakalanan fuhuş baronu Ö.K'nın yıllık gelirinin ise 5 milyon Tl olduğu öğrenildi. Tutuklanan şüphelilerden bazılarının da yılda birkaç milyon gelir elde ettiği ifade edildi.

Kaynak: İHA