İzmir'de şok! Biri kadın 2 doktor ile polisi darp ettiler!

İzmir Bornova'da bir üniversite hastanesinde 1'i kadın 2 doktor ile görevli polis memuru darp edildi. Saldırıyı yapan 2 kişi de gözaltına alındı.

Yayınlanma Tarihi: 06.10.2020 14:17
Değiştirme Tarihi: 06.10.2020 14:19
İzmir'de şok! Biri kadın 2 doktor ile polisi darp ettiler!

Şoke eden olay, dün akşam Ege Üniversitesi Acil Servisi'nde oldu. Trafik kazası geçiren Ersin B., hastaneye gitti. Hastanede uzun süre beklediği iddiasıyla kadın doktor Ö.K.'ye tepki gösterdi. Sakinleştirilmeye çalışılan adam bir anda bağırmaya başladı. Bunun üzerine doktor O.T. de Ersin B.'yi uyardı. Bu durum üzerine Ersin B. yanındaki arkadaşı İbrahim Halil Ç. ile birlikte 1'i kadın 2 doktora saldırarak darbetti. Araya giren hastane polisi M.K. de saldırıya uğradı. Olay yerine polisler geldi. Bu sırada İbrahim Halil Ç. kaçtı.

EMNİYETE GÖTÜRÜLDÜ 

Ersin B. tedavisi için İzmir Katip Çelebi Üniversitesi Atatürk Eğitim ve Araştırma Hastanesi'ne sevk edildi. Tedaviden sonra emniyete götürüleceği bildirildi. Kaçan İbrahim Halil Ç. ise Bornova'daki Ankara Caddesi üzerinde 35 AFC 320 plakalı otomobilde yanında bulunan Çetin Ö. ile birlikte yakalandı. İkili gözaltına alınırken Çetin Ö.'nin üst aramasında ruhsatsız 1 tabanca, tabancaya ait şarjör ve mermilerle bir miktar uyuşturucu ele geçirildi. İbrahim Halil Ç.'nin üst aramasında ise yine tabanca ve tabancaya ait şarjör ele geçirildi.

Polisin yaptığı incelemede Ersin B.'nin 'çocuğa karşı cinsel istismar', 'kasten yaralama' ve 'uyuşturucu veya uyarıcı madde kullanımından' çok sayıda suç kaydı bulunduğu tespit edildi. İbrahim Halil Ç.'nin ise 'cinsel istismar', 'kasten yaralama', 'uyuşturucu ve uyarıcı veya uyarıcı madde kullanımı' suçundan hakkında arama kararı bulunduğu belirlendi.

(DHA)