İzmir'de feci olay! "Anne ben benden gitmişim"

İzmir'de meydana gelen olayda 46 yaşındaki Sibel A., evinde boğazı kesik ve başından pompalı tüfekle vurulmuş halde bulundu. Uyuşturucu etkisinde olduğu öne sürülen Oğuz A. ise, kendisini yerlere atarak, "Anne, kafam güzel değil. Ben benden gitmişim" diye feryat etti. 

Yayınlanma Tarihi: 17.02.2021 18:39
Değiştirme Tarihi: 17.02.2021 18:39
İzmir'de feci olay! 'Anne ben benden gitmişim'

15 Şubat Pazartesi günü saat 14.30 sıralarında, Tepecik Boğaziçi Mahallesi'nde yaşanan olayda Oğuz A., annesi Sibel A.'yı, evlerinde boğazı kesilmiş ve başından pompalı tüfekle vurulmuş halde buldu. Hastaneye kaldırılan talihsiz kadın, doktorların tüm müdahalesine rağmen hayatını kaybetti. Uyuşturucu etkisinde olduğu öne sürülen Oğuz A. ise, kendisini yerlere atarak, "Anne, kafam güzel değil. Ben benden gitmişim" diye feryat etti. Oğuz A., polis ekipleri tarafından gözaltına alındı.

TÜFEK NEDEN SAKLANDI? 

Evde geniş çaplı arama yapan polis ekipleri, olayda kullanılan pompalı tüfeği, bir üst kattaki dairede buldu. Tüfeği üst kata saklayanların ise Sibel A.'nın eniştesi M.U. ile yeğeni T.B. (17) olduğu belirlendi. Gözaltına alınan M.U. ve T.B., ifadelerinde, tüfeği, Oğuz A.'nın kendisine zarar vermemesi için sakladıklarını söyledi. Suçlamaları kabul etmeyen 3 şüpheli, bugün adliyeye sevk edilirken, Sibel A.'nın ölümündeki sır perdesini, yapılacak swap analizinin aralaması bekleniyor.

(DHA)