İzmir'de dehşet! Sinir krizi geçiren anne, 4 yaşındaki kızını yastıkla boğdu!

İzmir'in Konak ilçesinde yaşayan 3 çocuk annesi Betül F. sinir krizi geçirip, kızı Bahar E.'yi (4) yastıkla boğarak öldürdü. Betül F., ifadesinin ardından sevk edildiği adliyede mahkemece tutuklandı.

Yayınlanma Tarihi: 29.06.2020 14:13
Değiştirme Tarihi: 29.06.2020 14:14
İzmir'de dehşet! Sinir krizi geçiren anne, 4 yaşındaki kızını yastıkla boğdu!

Yaklaşık 1 ay önce Konak'a bağlı Gültepe semtindeki evde psikolojik problemleri olan ve eşinden geçen yıl boşanan Betül F., bilinmeyen bir nedenle sinir krizi geçirdi. Bu sırada ağlamaya başlayan 4 yaşındaki kızı Bahar E.'yi susturmaya çalışan Betül F., başarılı olamayınca, kızının yüzünü yastıkla kapattı. Havasız kalan Bahar E., bayıldı. Betül F., kızını hareketsiz görünce yakınlarını arayıp, yardım istedi. Küçük kız, tüm müdahalelere rağmen kurtarılamadı. 

ÇELİŞKİLİ İFADELER VERDİ 

Anne Betül F. polise çelişkili ifadeler vererek, eve yüzlerinde maske olan, tanımadığı 2 kişinin geldiğini ve kendisini darbettiğini, çocuğunu ise öldürdüklerini belirtti. Ancak komşuları, herhangi bir gürültü duymadıklarını, yabancı birini de görmediklerini ifade etti. Soruşturmayı genişleten polis, anneyi gözaltına aldı. Sonunda cinayeti itiraf eden anne, mahkemece tutuklanarak cezaevine konuldu. (DHA)