Canlı
TV8'de şu an

Bu yarışmacının performansını beğendiniz mi?

İzlanda-Türkiye kaşılaşması bu akşam 'TV8' ekranlarında

İzlanda-Türkiye Dünya Kupası elemeleri grup maçı bu akşam TV8'de. İzlanda'nın başkentinde oynanacak İzlanda-Türkiye karşılaşması 21.45'te başlayacak.

09.10.2016 10:27

İzlanda-TürkiyeDünya Kupası elemeleri grup karşılaşması İzlanda'nın başkenti Reykjavík'te oynanacak. Maç canlı yayınla TV8 ekranlarında yer alacak.

Türkiye ilk galibiyetini almak istiyor
Türkiye, Hırvatistan ve Ukrayna karşısında alınan beraberliklerin ardından gruptaki ilk galibiyetini almak istiyor. A Milli Futbol Takımımızın İzlanda'nın başkenti Reykjavík'te bulunan Laugardalsvöllur Stadyumu'nda oynayacağı maç bu akşam 21.45'te canlı yayınla TV8 ekranlarına gelecek.

Dünya Kupası heyecanı TV8'de...
Türkiye Futbol Direktörü Fatih Terim önderliğindeki A Milli Futbol Takımımız Dünya Kupası grup elemelerindeki üçüncü sınavına bu akaşm çıkıyor. İzlanda'nın başkenti Reykjavík'te bulunan Laugardalsvöllur Stadyumu oynanacak maçta A Milliler'in tek hedefi 2018 Dünya Kupası finallerine katılmak için avantajlı skoru almak...

Hırvatistan deplasmanından 1 puanla dönmeyi başaran A Milli Takım, Ukrayna karşısında 2-0 geriye düştüğü maçtan da 1 puan almasını bildi. Şimdi hedef deplasmanda İzlanda karşısında Dünya Kupası grup elemelerindeki ilk galibiyeti almak.

İzlanda'nın başkenti Reykjavík'te bulunan Laugardalsvöllur Stadyumu'nda oynanacak olan İzlanda-Türkiye 2018 Dünya Kupası Grup Eleme karşılaşması bu akşam 21.45'te canlı yayınla TV8 ekranlarında...

Yorumlar | 0
üye profil